Jakie są zalety fotoksiążki PRINTU?

Jakie są zalety fotoksiążki PRINTUZastanawiasz się czy warto zrobić sobie Fotoksiażkę?
Odpowiadam: TAK, WARTO! Dlaczego?

1. Wysoka jakość za rozsądną cenę!

Nie jesteśmy najwięksi. Nie jesteśmy też najtańsi, bo chcemy być najlepsi! Zresztą jeśli zobaczycie gdzieś ofertę: „najtańsza fotoksiążka”, musicie wiedzieć, że przymiotnik „najtańsza” to zdecydowanie nie jest najlepsza dla niej rekomendacja i uważajcie na firmy, które reklamują się w ten sposób.

My jesteśmy dobrzy w tym, co robimy i można na nas polegać. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego oferujemy wysoką jakość produktów za rozsądną cenę. Zrób swoją pierwszą Fotoksiażkę i przekonaj się!

2. Nie musisz ściągać żadnego skomplikowanego programu!

Ogromną zaletą, która wyróżnia nas na rynku jest własny, autorski program (edytor PRINTU), dostępny na stronie WWW.  Jest on prosty, czytelny i łatwy w obsłudze – samodzielnie i bez przeszkód stworzysz swoją Fotoksiążkę. Po otwarciu programu zobaczysz także umieszczone przez nas krótkie graficzne podpowiedzi, które wskażą Ci  wszystkie ważne miejsca w aplikacji. Nie musisz ściągać na swój dysk żadnego skomplikowanego programu, ani tracić czasu na czytanie obszernego poradnika na jego temat – u nas tego nie ma :)

Zachęcam Cię do wypróbowania naszego programu tutaj – uruchomi się po wybraniu przez Ciebie formatu Fotoksiążki, jej oprawy i rodzaju papieru.

Jakie są zalety fotoksiążki PRINTU

3. Ty jesteś jej autorem!

Z naszym prostym edytorem samodzielnie zaprojektujesz swoją Fotoksiążkę PRINTU – wszystko według własnej koncepcji i pomysłu. Wybierasz temat, format, który Ci odpowiada, rodzaj okładki (miękka, twarda lub płócienna) oraz matowy lub błyszczący papier. Możesz wykorzystać dostępne szablony graficzne, a potem już tylko dodajesz zdjęcia, teksty i układasz z nich własny, niepowtarzalny album! Ty tu tworzysz.

4. Fotoksiążka w 5 minut!

U nas to możliwe! Dzięki opcji auto-książki, po dodaniu zdjęć, wybraniu sposobu sortowania i ilości stron, program sam rozmieści fotografie w książce. Propozycję, którą zobaczysz możesz dowolnie edytować (np. dodając teksty, zmieniając układy) lub wysłać do druku w wyświetlonej postaci. Sprawdź opcję auto-książka na www.printu.pl

Jakie są zalety fotoksiążki PRINTU

5. Oryginalność!

Drugiej takiej książki jak TY nie ma nikt na świecie, no chyba, że zamówisz taki sam egzemplarz dla najbliższych :)

Jakie są zalety fotoksiążki PRINTU

Album ślubny, sesja ciążowa, chrzciny dziecka, relacja z podróży, profesjonalne portfolio, autorska książka kucharska, bajka ze zdjęciami Twojej pociechy, fotoksiążka prezentująca Twoje hobby (zwierzęta, kwiaty, kolekcje, itp.) – to tylko niektóre z pomysłów na stworzenie wyjątkowej Fotoksiążki PRINTU! Jaki Ty masz pomysł na swoją fotoksiążkę?

Jakie są zalety fotoksiążki PRINTU

6. Różnorodne układy, ramki, tła i filtry!

Na jednej stronie Fotoksiążki możesz dodać od 1 do 9 zdjęć, użyć różnych ramek i dopasować kolorystycznie tła do fotografii. Lubisz zdjęcia B&W lub chcesz zrobić babci album w sepii? Nie ma problemu. Dzięki dostępnym filtrom, każde zdjęcie może być stylizowane tak jak chcesz! Jakie opcje będą najlepiej pasowały do Twojego albumu? Sprawdź!

Jakie są zalety fotoksiążki PRINTU

7. Nie musisz wychodzić w domu!

Wystarczy komputer z dostępem do Internetu, aby rozpocząć tworzenie Fotoksiążki w domowym zaciszu. Złożenie zamówienia także nie wymaga wychodzenia z domu! :) W przypadku wyboru sposobu dostawy kurierem, po wydrukowaniu dostarczymy zamówienie do rąk własnych pod wskazany adres!

Jakie są zalety fotoksiążki PRINTU

8. Bezpieczna dostawa

Dostępne opcje dostawy Fotoksiążek PRINTU to kurier DPD lub Paczkomaty InPost – to najszybsi, najskuteczniejsi i najbezpieczniejsi Partnerzy! Możesz mieć pewność, że Twoja fotoksiążka dotrze do Ciebie szybko i w idealnym stanie.

9. Trwałość

Trwałość, elegancja, solidność, indywidualny projekt to tylko niektóre słowa opisujące nasz produkt. Decydując się na Fotoksiążkę PRINTU otrzymujesz piękną pamiątkę na lata!

Jakie są zalety fotoksiążki PRINTU

10. Oszczędność miejsca

Tradycyjne albumy ze zdjęciami są ciężkie, nieporęczne i zajmują bardzo dużo miejsca. W przypadku fotoksiążek jest zupełnie odwrotnie – są lekkie, wygodne w przeglądaniu i dzięki nim oszczędzamy miejsce na półkach czy w szufladach.

11. Najpiękniejszy prezent dla bliskiej osoby!

Najpiękniejsze prezenty to te zrobione własnoręcznie, z myślą o bliskich osobach. Dlatego zamiast kupować na szybko bibeloty w drogerii na kilka dni przed świętami, warto dać najbliższym cudowną pamiątkę pełną wspomnień w postaci fotoksiążki.

DRUKUJEMY <3 EMOCJE

p.s. kolejność punktów jest przypadkowa – każda zaleta jest tak samo ważna ;)

Chcesz zaprojektować własną fotoksiążkę, ale nie wiesz jak? Zobacz jakie to proste:
6 kroków do własnej fotoksiążki