Video

Dla Mamy – szablon fotoksiążki

Szablon Dla Mamy jest idealny dla wszystkich, którzy chcą podarować swojej Mamie coś wyjątkowego. Subtelne ramki i tła w kolorze niebieskim i beżu idealnie skomponują się ze wspólnymi zdjęciami. Fotoksiążka zaprojektowana z tym szablonem będzie prezentem, który wzruszy i przyniesie wiele pozytywnych emocji.

O Mamo – szablon fotoksiążki

Szablon O mamo – to szablon, który będzie wyjątkowym prezentem na Dzień Matki. Kolory fioletu, szarości oraz oryginalne grafiki są ozdobą albumu dla Mamy. Połączony z Waszymi wspólnymi zdjęciami staną się piękną pamiątką na lata.

Mamma mia – szablon fotoksiążki

Szablon Mamma Mia idealnie sprawdzi się jako wyjątkowy prezent na Dzień Mamy. Dziewczęca grafika, jasne tła i piękny układ połączony ze wspólnymi zdjęciami na pewno wywoła u Twojej Mamy pozytywne emocje. Fotoksiążka wykonana z tym szablonem to prezent, który będzie przypominał o Waszych wspólnie spędzonych chwilach przez lata.

Pierwszy Roczek – szablon fotoksiążki

W pierwszy roku życia dziecko rozwija się bardzo intensywnie. To czas wielu pierwszych momentów, które Rodzice chcą zachować na dłużej. Robią tysiące zdjęć, aby zachować piękne wspomnienia na dłużej. Jakie jest dla nich idealne miejsce? Fotoksiążka! Oto fotoksiążka dziecka stworzona z wykorzystaniem szablonu Pierwszy Roczek.

Ślubny Minimalizm – szablon fotoksiążki

Sezon ślubny w pełni, a przyszli małżonkowie coraz częściej szukają alternatywy dla tradycyjnych albumów z wklejanymi zdjęciami. Wychodząc naprzeciw tym poszukiwaniom, przedstawiamy propozycję dla każdej Młodej Pary lubiącej minimalizm – oto fotoksiążka ślubna Printu, stworzona z wykorzystaniem szablonu Ślubny Minimalizm.

Dziennik ciążowy – szablon fotoksiążki

Dziennik ciążowy to obecnie must have każdej przyszłej mamy. Dzięki niemu można udokumentować wszystkie ważne momenty z okresu ciąży aż do narodzin dziecka. Jest w niej miejsce na zdjęcie USG, zachcianki ciążowe, zdjęcia rosnącego brzuszka oraz sesje ciążowe. Taka pamiątka ciąży stworzona z wykorzystaniem szablonu Dziennik Ciążowy powinna się znaleźć na półce wszystkich rodziców.

Ślub Marzeń – szablon fotoksiążki

Ślub to wyjątkowa uroczystość, którą Młode Pary zapamiętują na całe życie. Dokładają wszelkich starań, aby wszystko poszło zgodnie z planem i było dopięte na ostatni guzik.To ma być ślub marzeń! Dlatego, aby wszystkie ważne wspomnienia i emocje zostały z parą na dłużej, proponujemy wydrukować zdjęcie w postaci fotoksiążki PRINTU – szablonu Ślub Marzeń. Zapraszam do oglądania oraz projektowania na printu.pl