Must have: Instabook Printu

Instabook printuInstagram to obecnie jedna z najpopularniejszych aplikacji mobilnych dla miłośników fotografii, która w szybki i prosty sposób pozwala na dzielenie się zdjęciami i filmami. Dzięki wielu przydatnym funkcjom, pozwala poprawić wygląd fotografii i nadać im charakter. Ale nie ma się co rozpisywać, bo „ochów” i „achów” nie będzie, dopóki sami nie zainstalujecie apki na swoim smartfonie i nie wypróbujecie.

Książka ze zdjęciami z Instagrama ma swój urok – jest świetnym sposobem na zatrzymanie ulubionych kadrów i momentów w papierowej formie. Takie właśnie momenty wybraliśmy i wydrukowaliśmy jako #INSTABOOK dla kilku znanych blogerów. Wśród nich są m.in: Kominek, Fashionelka, Zuch rysuje, Andrzej Tucholski, Martin Stankievitz, Paulina z From Movie to The Kitchen, Ilona Patro, Paweł Lipiec, Michał Górecki, Segritta Ania z kanału TheKretka1. Ich instabooki zobaczycie klikając w: CZYTAJ DALEJ.

KOMINEK

kominek instabook

MARTIN STANKIEWICZ

martin stankiewitz instabook

ZUCH RYSUJE

zuch rysuje instabook

ILONA PATRO

ilona patro instabook

MICHAŁ GÓRECKI

g00 instabook

THEKRETKA1

thekretka1 fotoksiążka

FROM MOVIE TO THE KITCHEN

ANDRZEJ TUCHOLSKI

FASHIONELKA

PAWEŁ LIPIEC

SEGRITTA

A tymczasem zachęcam Was do śledzenia naszego konta na Instagramie: instagram.com/printupl
i stworzenia niepowtarzalnej książki ze swoich instagramowych zdjęć w postaci Instabooka PRINTU. Zaprojektujecie go łatwo i szybko, z poziomu przeglądarki komputera importując zdjęcia prosto ze swojego konta na Instagramie.

Instabooka Printu zaprojektujecie tutaj. ZAPRASZAMY!

One comment

Comments are closed.