Gwarancja dostawy przed Świętami 2014

gwarancja-dostawy-przed-swiętami-2014

Gwarancja dostawy przed świętami! Złóż i opłać zamówienie do 13 grudnia włącznie, aby mieć pewność, że otrzymasz fotoksiążkę przed świętami. Za kilka dni rozpocznie się sezon przedświątecznych zamówień, dlatego nie odkładaj zakupów na ostatni moment!

Jeżeli złożysz i opłacisz zamówienie do wyznaczonej daty, a my nie wywiążemy się z powyższego zobowiązania – otrzymasz rabat w wysokości 50 zł na kolejne zakupy. Zasady akcji dostępne poniżej.

Zasady akcji promocyjnej „Gwarancja dostawy przed Świętami” poniżej.

1.  Akcji promocyjnej podlegają zamówienia złożone i opłacone na stronie www.printu.pl do 13 grudnia 2014r. włącznie.

2.  Jeżeli zamówienie złożone i opłacone do 13 grudnia zostanie dostarczone we wskazane miejsce po 24 grudnia 2014 r., Klient otrzyma kupon rabatowy na kolejne zakupy na stronie www.printu.pl o wartości 50 zł (wartość zamówienia musi wynosić minimum 51 zł).

3.  Warunkiem przyznania rabatu jest zrealizowanie zamówienia objętego akcją oraz
zgłoszenie przez Klienta opóźnienia poprzez wysłanie e-maila na adres: [email protected] z numerem zamówienia i opisem opóźnienia, nie później niż do 31 grudnia 2014r.

4.  Jeżeli zamówienie nie zostało zrealizowane przed 25 grudnia 2014 r. z powodów leżących po stronie Klienta (nieprawidłowe dane kontaktowe/adresowe, nieobecność w miejscu dostawy, nieodebranie zamówienia) – rabat nie zostanie przyznany.

5.  O przyznaniu rabatu Klient zostanie poinformowany drogą e-mailową w ciągu 5 dni roboczych od zgłoszenia.