Fotoksiążka na prezent

najlepszy prezent pod choinkęCoraz bliżej Święta, a jak Święta to i … prezenty oczywiście! Tak, wszyscy lubimy prezenty. Zapakowane w ozdobne pudełeczka lub szeleszczący papier, z piękną wstążką i kokardą. Co też się tam kryje? Co ten Mikołaj kochany wymyślił i przyniósł tym razem…?

Jaki prezent pod choinkę?

No właśnie, Mikołaj. W końcu zanim zabłyśnie nam ta pierwsza gwiazdka i wszyscy wcielimy się w rolę małych dzieci, z wypiekami na twarzy wyszukujących swojego imienia pod choinką, musimy też zamienić się w św. Mikołaja. A to już nieraz może nie tyle przyjemność mniejsza, co lekki kłopot. Co by tu kupić mamie, tacie, babci, siostrze? Czym zaskoczyć? Znowu koszula i skarpetki? Przecież nie o to chodzi, żeby kupić cokolwiek, tylko żeby kupić COŚ. Przez wielkie ce, o i eś.

Tylko co poradzić, gdy intencje duże i szczere, ale kreatywność zaskakująco mała? Otóż właśnie w tym momencie wkraczamy z szybką i efektowną pomocą. Może by tak – fotoksiążkę?

Zdjęcia maluchów

Bardzo często pięknym podarunkiem są cudowne zdjęcia naszych pociech. Idealna pamiątka dla rodziców i dziadków. Pięknie oprawione w formie fotoksiążki Printu, będą stanowiły niesamowity prezent, z którego ucieszy się każda babcia i każdy dziadek. Nie zapomnij o dedykacji bądź życzeniach. To rozwiązanie znacznie lepsze niż szalik, czy nowe okulary ;)

Fotoksiążka ze starych fotografii

Dla siostry, brata, mamy, taty, przyjaciółki. Wystarczy pozbierać trochę starych zdjęć, zeskanować i stworzyć z nich piękną historię naszego życia. Wspaniały pomysł również na prezent dla męża lub żony po paru wspólnie spędzonych latach. Fotografie, wykonane często jeszcze starymi, analogowymi aparatami, leżą na dnie szaf i kurzą się zapomniane. W fotoksiążce Printu zyskają nowe życie i wzruszą niejedno serce :) Zobacz jak taka fotoksiążka ze starych zdjęć może wyglądać.

Małe arcydzieła

Masz w domu przedszkolaka lub małego artystę? Z pewnością niejedno małe arcydzieło zostało już zebrane do pamiątkowego pudełka w Waszym domu. Zrób tym arcydziełom zdjęcia lub je zeskanuj. Nie zapomnij o opisach, które oczywiście skonsultujesz ze swoim artystą. Piękna fotoksiążka z najlepszymi pracami dziecka z pewnością ucieszy dziadków, ukochaną ciocię lub wujka.

A może kreatywnie?

Masz trochę czasu i ciekawych pomysłów? Stwórz własną książkę dla swojego dziecka! Wierszyki, rysunki, wyliczanki, cyferki, literki. Może będzie to autorska książka edukacyjna, o alfabecie, fotoksiążka genealogiczna albo anatomia dla najmłodszych? Może pory roku, rzeczy w domu, zwierzątka? Rób zdjęcia, wklej rysunki, wymyśl opisy. A potem podaruj swojemu maluszkowi i wspólnie z Printu razem odkrywajcie świat.

Po prostu zdjęcia

Fotoksiążki to przede wszystkim – jak wskazuje sama nazwa – książki ze zdjęciami. Kiedy więc brak pomysłów mniej lub bardziej twórczych, wystarczy po prostu wybrać ulubione zdjęcia i za pomocą niesamowicie łatwej w obsłudze aplikacji umieścić je w fotoksiążce. Możesz dodać opisy, ale możesz też pozostawić głoś fotografiom. W końcu to one opowiadają najwięcej historii, więcej niż tysiąc słów.

Komu możesz podarować taki prezent?

Całe piękno polega na tym, że… każdemu. Wszyscy uwielbiamy zdjęcia, które z biegiem lat nabierają coraz to większego znaczenia. Większego niż wszelkie sprzęty, ubrania i kosmetyki, które dziś są, jutro ich nie ma. Zdjęcia towarzyszą nam przez całe życie, a ich wartość, szybciej niż na najlepszej lokacie, nieustannie wzrasta.

Zobacz też filmik prezentujący fotoksiążkę Printu

Autorem grafiki do tekstu jest Baby Dream Photography

prezenty pod choinkę