Pomysł na prezent

Fotoksiążka z wakacji„Walentynki bez kiczu? Można! Nie lubię zostawiać kupna/tworzenia/przygotowywania prezentów na ostatnią chwilę. Bo Walentynki można obchodzić bez różowych serduszek, czerwonych poduszek i tandetnych gadżetów. Ja w tym roku postawiłam na wspomnienia z naszych najlepszych wakacji. Oprócz tego, że album ze zdjęciami to oryginalny pomysł, to jeszcze tworzenie go przy pomocy kreatora Printu jest czystą przyjemnością.

Proste, intuicyjne, możliwość przestawiania zdjęć według uznania, różne okładki i materiały do wyboru, czcionki, kolory – wszystko czego dusza zapragnie. Zresztą, sami zobaczcie. Format książki 25×20 cm, oprawa twarda”.

Zapraszamy do całego wpisu redaktor Pauliny z bloga „Czas Mamy” tutaj: „Walentynki bez kiczu? Można!

Taka fotoksiążka to idealny prezent na każdą okazję, w tym na walentynki. Jeśli nie masz więc pomysłu na prezent dla swojej drugiej połowy, zapraszamy do projektowania na printu.pl

A poniżej fotoksiążka z wakacji w kadrach Pauliny, zapraszamy!
Zdjęcia z wakacji (1) Zdjęcia z wakacji (2) Zdjęcia z wakacji (3) Zdjęcia z wakacji (4) Zdjęcia z wakacji (5) Zdjęcia z wakacji (6) Zdjęcia z wakacji (7) Zdjęcia z wakacji (8) Zdjęcia z wakacji (9) Zdjęcia z wakacji (10) Zdjęcia z wakacji (11) Zdjęcia z wakacji (12) Zdjęcia z wakacji (13) Zdjęcia z wakacji (14) Zdjęcia z wakacji (15)