Podsumowanie roku

Fotoksiążka na koniec roku„ja mam dwie lewe ręce do spraw komputerowych. ale to tak całkowicie. a tam, u nich na stronie [czyt. printu.pl] bajka! zajęło mi to chwilę krótką. a do tego okazało się to tak banalne, że było bardzo dobrą, kreatywną zabawą. pomyślałam, że może zrobię ten wpis przed świętami. pewnie wiele z Was w rodzinnym gronie z chęcią usiądzie do zdjęć, i stworzy taką książkę.

jako pamiątkę, jako rodzinny czas. tak w biegu od poniedziałku do piątku ciężko się zebrać, a w święta luźniej, głowa wolniejsza od myśli napiętych.
często boję się, że ten internet wystrzeli w kosmos, że ukradną mi laptopa lub się zepsuje. dlatego zgrywam zdjęcia na wszelkie możliwe dyski, drukuję fotoksiążki, robię walizki pamiątkowe by nie żałować, że tych wspomnień nie dopilnowałam”.

Zapraszamy do całego wpisu redaktor Julii z bloga „Szafa Tosi” tutaj: „2014. dopilnowane. wydrukowane”.

Jeśli i Tobie marzy się podsumowanie roku w namacalnej formie, fotoksiążka PRINTU jest dla Ciebie. Zapraszamy do projektowania.

Fotoksiążka jako podsumowanie roku (1) Fotoksiążka jako podsumowanie roku (2) Fotoksiążka jako podsumowanie roku (3) Fotoksiążka jako podsumowanie roku (4) Fotoksiążka jako podsumowanie roku (5) Fotoksiążka jako podsumowanie roku (6) Fotoksiążka jako podsumowanie roku (7) Fotoksiążka jako podsumowanie roku (8) Fotoksiążka jako podsumowanie roku (9) Fotoksiążka jako podsumowanie roku (10) Fotoksiążka jako podsumowanie roku (11) Fotoksiążka jako podsumowanie roku (12) Fotoksiążka jako podsumowanie roku (13)

„tutaj instabook Printu – fotoksiążka z fotografiami z instagrama, klikasz, logujesz się i wszystkie zdjęcia z insta zgrywają się same do układania książki. nieziemsko łatwe!”

przy okazji zapraszamy na Instagram Printu, gdzie znajdziecie wiele inspiracji i informacji o aktualnych promocjach :)

Fotoksiążka jako podsumowanie roku (14)Fotoksiążka jako podsumowanie roku (15)Fotoksiążka jako podsumowanie roku (16)Fotoksiążka jako podsumowanie roku (17)Fotoksiążka jako podsumowanie roku (18)