Pamiątka ze zdjęciami dziecka i szybko i wygodnie

Pamiątka ze zdjęciami dziecka i szybko i wygodnie„A wiecie, że zrobiłam sobie ostatnio fotoksiążkę PRINTU? Świetna sprawa bo wydrukowałam w końcu zdjęcia które na wywołanie czekały od ho ho. Zdjęcia były już wybrane więc zaczęłam od wrzucenia ich do programu, w którym tworzy się fotoksiążke. Na całe szczęście programu nie trzeba ściągać i instalować. Zaczęłam robić.

Wrzuciłam zdjęcia.
Wybrałam tło.
Wybrałam układ stron.
Poukładałam zdjęcia.
Dodałam napisy.
Koniec.

Hy? Jak to koniec? No koniec. Zrobione. Łącznie jakieś 20 minut. No, góra 25. I to z przerwą na szybką kąpiel kiedy mama przyszła popilnować chłopaków. Nie pytajcie nawet jak plułam sobie w brodę i jaka zła byłam na siebie kiedy uświadomiłam sobie jak szybko powstała moja fotoksiążka. Zdążyłam zrobić dwa łyki herbaty. Pojawiły mi się od razy nowe wizje, nowe pomysły. Dlaczego nie zrobiłam tego wcześniej? Mogłabym dopracować szczegóły, dorzucić więcej zdjęć, więcej napisów. Jak to mówią mądry Polak po szkodzie. Było, minęło. Zrobię następną.”

Zapraszamy do całego wpisu redaktor Małgosi z bloga „She mother” tutaj: „Printu naprawdę drukują emocje”.

I Ty wydrukuj swoje emocje. Nie pozwól, aby zalegały na dysku komputera. Zobacz jak tworzenie fotoksiążki jest proste :) Zapraszamy do projektowania na printu.pl