Pamiątka z wakacji

Pamiątka z wakacji„Lubicie robić zdjęcia? Ja uwielbiam i chyba nie muszę Was do tego przekonywać. Każdy kto chociaż raz zajrzał na mój blog wie, ze zdjęć tutaj zawsze jest dużo. Pamięć mojego laptopa jest prawie pełna, przenośny dysk już dawno nie ma miejsca, kupuję kolejne karty pamięci do aparatu. Obiecuję sobie, ze kiedyś to wszystko wywołam.

Zdecydowanie wolę wywołane zdjęcia od tych na monitorze komputera. Ale zawsze coś. Dlatego gdy Printu zaproponowało mi współprace, bardzo się ucieszyłam. Pomyślałam, ze to dobry początek. W dodatku nie tylko wydrukuję zdjęcia, ale mogę stworzyć prawdziwą fotoksiążkę!

Wydrukowanie wspomnień z Printu jest dziecinnie proste. Jasny w obsłudze i przejrzysty program prowadzi nas krok po kroku do celu. Możemy wybrać zdjęcia nie tylko z naszego komputera, ale także m.in. z FB, Instagrama czy Picassa! Wybieramy kształt, format, ilość stron. To od nas zależy także kolor tła, układ zdjęć, rodzaj czcionki. Decydujemy o wszystkim. Możemy stworzyć dokładnie taką książkę jaką sobie wymarzyliśmy. Nie zajmuje to dużo czasu, a sprawia olbrzymia przyjemność. Jest tez wersja dla leni, automatyczna książka. Wystarczy, ze załadujemy zdjęcia, a program sam nam przygotuje książkę. Tej opcji jednak nie polecam, bo stracicie świetną zabawę.

Kolory są żywe, strony wyglądaja naprawdę pięknie, papier jest dobrej jakości. Tym razem wybrałam zdjęcia matowe, następnym razem (już przygotowuję kolejną książkę) wybiorę błyszczące i wtedy powiem Wam, które podobają mi się bardziej. Bardzo ważną rzeczą dla mnie jest możliwość używania polskiego alfabetu. Program Printu zapewnia to! Na moim laptopie niestety nie ma polskiej czcionki, co bardzo mnie drażni i utrudnia mi wiele rzeczy (łącznie z pisaniem bloga). Dzięki Printu moja książka napisana jest poprawnie.

Printu przysłało mi świetną książkę, którą moja córka oglądała już 100 razy i nie przestaje. Wspomina nasze babskie wakacje na Teneryfie. Zadziwiające o ilu pozornie nieznaczących sytuacjach przypomniało jej/nam oglądanie naszej książki. Wspólnie czytamy ją i śmiejemy się. Printu naprawdę drukuje emocje! Dziękujemy!”

Zapraszamy do całego wpisu redaktor Niny z bloga naszerodzinnepodróże.blogspot.com tutaj:
„Printu naprawdę drukuje emocje”.

A jak będzie wyglądała Twoja fotoksiążka z podróży? Nie czekaj, zaprojektuj ją na printu.pl już dziś! Zapraszamy!