Z miłości do zdjęć

Z miłości do zdjęć

„Zdjęcia, wiecie, kocham. Robić i przeglądać. Rysowanie światłem sprawia mi ogromną frajdę. Lubię zabawę z perspektywą i barwami. Czuję się spokojnie, kiedy gdzieś tam w torebce jest coś czym mogę uchwycić wyjątkową chwilę. Nieważne czy to profesjonalny aparat czy aparat wbudowany w telefon.

To miłość od dziecka. Dokładnie pamiętam kiedy się narodziła. Dzisiaj foldery pękają w szwach od plików z fotografiami. Wciąż mam problem z porządkowaniem zdjęć. Pozbywaniem się tych na nie. I właściwie tylko dlatego potrzebuję komputera. Żeby móc bez końca przeglądać te zdjęcia, obrabiać i udoskonalać.

A przecież trzymanie w rękach gotowej fotografii jest o niebo lepsze. Pamiętacie te czasy mojego pierwszego zdjęcia, kiedy po wakacjach wszyscy się spotykali, żeby obejrzeć zdjęcia? Nie przed komputerem, a z kawą czy herbatą na kanapie. Przeglądanie albumów kojarzę jako tradycję powakacyjną.

Dlatego staram się mieć nasze zdjęcia w realnej postaci, a nie w postaci plików na komputerze. W naszym domu są fotoksiążki od PRINTU. Odkryłam je kiedy urodziła się Maja. Możliwość stworzenia swojej pierwszej wygrałam w jakimś konkursie. I od razu zamarzyłam o całej półce takich naszych wyjątkowych książek. Póki co mamy dwie i czekamy na trzecią. Marzenie powoli się realizuje. Zaprojektowanie fotoksiążki PRINTU jest bardzo proste. Wystarczy załadować zdjęcia i bawić się w układanie. Od niedawna dostępne są też szablony dzięki którym łatwiej zrobić tematyczną książkę. Zdjęcia są bardzo dobrej jakości, a sama książka bardzo dobrze wykonana. Do wyboru są różne formaty, rodzaje okładek czy grubość samej książki. O tym jak będzie wyglądała nasza książka zależy tylko od nas i właśnie to podoba mi się najbardziej”.

Zapraszamy do całego wpisu redaktor Kasi z bloga kantorek-katjuszki.blogspot.com tutaj:
„O mojej miłości do zdjęć”.

Poniżej zapraszam Was do galerii zdjęć autorstwa Kasi, a na printu.pl zapraszam do zaprojektowania fotoksiążki i wywołania zdjęć w takiej formie.

Miłość do zdjęć (1)   Miłość do zdjęć (4) Miłość do zdjęć (5) Miłość do zdjęć (6) Miłość do zdjęć (9) Miłość do zdjęć (12) Miłość do zdjęć (13) Miłość do zdjęć (14)

Fotoksiążka printu 8 Fotoksiążka printu 7 Fotoksiążka printu 6 Fotoksiążka printu 4 Fotoksiążka printu 2 Fotoksiążka printu