Wspomnienia w pięknej oprawie

wspomnienia w pięknej oprawie

Zdjęcia. Tysiące zdjęć… Trzymamy je na dysku, często nie mając czasu aby je obejrzeć… A przecież miejsce zdjęć nie jest na dysku komputera. Zdjęcia warto wydrukować, aby mieć je namacalnie, pod ręką, móc obejrzeć, pokazać rodzinie i przyjaciołom. A najlepiej w formie fotoksiążki Printu.

„Wybierając ujęcia do fotoksiążki, kiedy mamy od razu podgląd jak to będzie wyglądało, samo się nam nasuwa, żeby ułożyć zdjęcia chronologicznie tworząc pewną historię całego naszego życia lub tylko naszej podróży lub urodzin naszego dziecka. Dla mnie to największa zaleta! Stworzenie jej jest banalnie proste, poza wyborem szablonu, można wybrać jej wielkość, okładkę i papier. Można zdjęcia dowolnie ustawiać i tworzyć na jednej stronie kolaże lub wstawić tylko jedną dużą fotografię, do tego dodać nasz ulubiony cytat, lub wyraz jaki najczęściej mówi nasze małe dziecko. Tak na prawdę jest mnóstwo możliwości i kombinacji, wszystko zależy od tego dla kogo tworzycie fotoksiążkę i jakie zdjęcia chcecie tam umieścić. Zapomniałabym wam napisać, że w końcu nie muszę denerwować się wylatującymi stronami z albumu fotograficznego, które odrywały się przy każdym przełożeniu strony. Fotoksiążki Printu są bardzo wytrzymałe i nawet małym rączkom trudno je zniszczyć”.

Zapraszamy do całego wpisu redaktor Kingi z bloga fistaszkowelove.pl tutaj: „Fotoksiążka czyli wspomnienia w pięknej oprawie„.

I Ty wydrukuj swoje wspomnienia na Printu. Zobacz jak stworzyć fotoksiążkę Printu w 5 krokach.

Wspomnienia w pięknej oprawie (1) Wspomnienia w pięknej oprawie (2) Wspomnienia w pięknej oprawie (3) Wspomnienia w pięknej oprawie (4) Wspomnienia w pięknej oprawie (5) Wspomnienia w pięknej oprawie (6) Wspomnienia w pięknej oprawie (7) Wspomnienia w pięknej oprawie (8) Wspomnienia w pięknej oprawie (9) Wspomnienia w pięknej oprawie (10) Wspomnienia w pięknej oprawie (11) Wspomnienia w pięknej oprawie (12) Wspomnienia w pięknej oprawie (13) Wspomnienia w pięknej oprawie (14) Wspomnienia w pięknej oprawie (15) Wspomnienia w pięknej oprawie (16) Wspomnienia w pięknej oprawie (17) Wspomnienia w pięknej oprawie (18) Wspomnienia w pięknej oprawie (19)