Fotoksiążki ślubne

Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w życiu, do którego przygotowujemy się z dużym wyprzedzeniem. Zależy nam, aby tego dnia wszystko odbyło się tak, jak zaplanowaliśmy i aby na zdjęciach uwiecznione zostały najpiękniejsze chwile. A te ślubne to jedne z najpiękniejszych, dlatego warto na ten dzień wybrać dobrego fotografa, a wyjątkowe fotografie oprawić w wyjątkową oprawę, jaką jest fotoksiążka ślubna PRINTU. Poniżej zobaczysz nasze piękne szablony ślubne.

BARDZO BARDZO KOCHAM CIĘ

Szablon „Bardzo Bardzo Kocham Cię” świetnie sprawdzi się przy projektowaniu fotoksiążki z wesela lub ze ślubnej sesji zdjęciowej. Dzięki niemu wydrukujesz najpiękniejsze chwile w wyjątkowej formie. Kolorystyka w różnych odcieniach szarości, czarne napisy i minimalistyczna grafika sprawiają, że książka wygląda bardzo oryginalnie. Zobacz podgląd szablonu „Bardzo bardzo kocham się”

bardzo-bardzo-kocham-cie

ŚLUB MARZEŃ

Szablon “Ślub Marzeń” utrzymany jest w rustykalnym stylu. Strony mają odcienie ciepłego beżu, na tle delikatnych ornamentów i białych ramek. Czarna ozdobna czcionka współgra z grafiką fotoksiążki. Wasze zdjęcia ślubne zyskają z tym szablonem delikatną i sentymentalną oprawę. Zobacz podgląd szablonu „Ślub marzeń”

slub-marzen

NASZ ŚLUB

Szablon „Nasz Ślub” to propozycja dla par lubiących minimalizm. Białe tła, czarne czcionki, proste układy. Szablon idealny do zdjęć z sesji poślubnej w plenerze. Zobacz podgląd szablonu „Nasz ślub”

nasz-slub

KLASYCZNY ŚLUBNY ALBUM

Klasyka jest ponadczasowa i zawsze utrzyma się w trendach. Szablon w “Klasyczny album ślubny” jest elegancki i subtelny, dlatego idealnie sprawdzi się zarówno dla zdjęć kolorowych, w sepii i czarno – białych. Wasza fotografia ślubna zyska gustowną oprawę i będzie piękną pamiątką ślubną. Zobacz podgląd szablonu „Klasyczny ślubny album”

klasyczny-album-slubny

NASZ WIELKI DZIEŃ

Strony utrzymane są stonowanych odcieniach szarości, ozdobione delikatnym roślinnym ornamentem. Fotoksiążce wyjątkowego charakteru nadają zaproponowane przez nas cytaty mówiące o miłości. Zobacz podgląd szablonu „Nasz wielki dzień”

nasz-wielki-dzien

ŚLUBNY MINIMALIZM

Profesjonalna fotografia ślubna zostanie idealnie wyeksponowana w szablonie “Ślubny Minimalizm”. Prosty układ graficzny, kontrast czerni i bieli, wysmakowana, klasyczna czcionka idealnie komponuje się z czarno-białą fotografią artystyczną. Zobacz podgląd szablonu „Ślubny minimalizm”

slubny-minimalizm

ŚLUBNA

Fotoksiążka z tym szablonem stanie się wyjątkową oprawą Waszych ślubnych zdjęć. Dzięki niemu wydrukujecie piękne wspomnienia z jednego z najważniejszych dni na Waszej wspólnej drodze życia. Estetyczny, prosty układ oraz delikatne, pastelowe akcenty kolorystyczne, będą idealnie komponować się z Waszymi zdjęciami. Zobacz podgląd szablonu „Ślubna”

slubna-ksiazka

ŚLUBNE HISTORIE

Z szablonem “Ślubne Historie” Państwo Młodzi mogą stworzyć wyjątkową pamiątkę z przygotowań do ceremonii Ślubnej albo upamiętnić chwile spędzone z gośćmi weselnymi. Szablon “Ślubne Historie” jest stworzony na zasadzie kontrastu – białe strony są ułożone naprzemiennie z ciemnymi – w kolorze miedzi, granatu i stali. Układy pozwalają na dodanie wielu fotografii. Zobacz podgląd szablonu „Ślubne historie”

slubne-historie

DZIEŃ ŚLUBU

Fotoksiążka wykonana z szablonem “Dzień Ślubu” to pamiątka ślubna na lata. Grafika i kolorystyka utrzymana jest w romantycznym stylu – pastelowe kolory, delikatne ornamenty i ramki. Zobacz podgląd szablonu „Dzień ślubu”

dzien-slubu

PAMIĄTKA ŚLUBU

Z szablonem “Pamiątka Ślubu” zaprojektujecie fotoksiążkę, która w każdej chwili zabierze was w podróż w czasie i przypomni o Waszym Najważniejszym Dniu. Szablon ma nowoczesny styl, zdobią go graficzne ornamenty. Strony zaaranżowano tak, by dodać zdjęcia w różnych formatach, a także seriach. Zobacz podgląd szablonu „Pamiątka ślubu”

pamiatka-slubu

W PRINTU zaprojektujesz piękne podziękowania dla Rodziców (do wyboru kilka szablonów), a na samym weselu hitem będzie nasza nowość – Księga Gości, do której wszystkie bliskie osoby będą mogły się wpisać. Zapraszamy do projektowania!