Witaj na blogu PRINTU!

Fotoksiążki Printu Lubisz pstrykać zdjęcia? Robisz fotki od dawna? A może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z fotografią? Chcesz poczytać co nieco na temat tajników fotografii i podszkolić swój warsztat? Jeśli przynajmniej jedna odpowiedź na powyższe pytania brzmiała TAK, nasz blog jest dla Ciebie!

Będziemy zamieszczać tutaj porady fotograficzne, ciekawe teksty, zdjęcia, filmiki wideo i nie tylko! Zależy nam na tym, aby każdy – bez względu na doświadczenie, znalazł tutaj coś dla siebie, dlatego Twoje sugestie będą dla nas bardzo ważne, a propozycje tematów mile widziane.

Łączy nas wspólna pasja

Dlatego chcemy razem z Tobą uczyć się, doskonalić swój warsztat i wspierać nawzajem w zmaganiach z aparatem i jego funkcjami. Blog PRINTU będzie dla nas miejscem wymiany opinii, pomysłów i inspiracji. Wszystko po to, aby nasze zdjęcia były coraz lepsze, a tworzone z nich Fotoksiążki stały się wyjątkową pamiątką na długie lata.

Mamy szacunek do wspomnień

Pamiętaj, że fotografie zasługują na coś więcej, niż zapisanie ich na dysku komputera, przetrzymywanie w szafce czy składowanie w zakurzonym kartonie. Uporządkowanie ich i wydrukowanie w postaci Fotoksiążki PRINTU pozwoli Ci na wygodny i szybki powrót wspomnieniami do najważniejszych chwil Twojego życia, za każdym razem kiedy weźmiesz ją w dłonie.

Ale dobra zabawa też jest ważna

Już niebawem przekonasz się, że tworzenie Fotoksiążki razem z nami to świetna zabawa, ale przede wszystkim połączenie przyjemnego z pożytecznym. Wreszcie odnajdziesz w sobie motywację, aby:

– zebrać wszystkie swoje zdjęcia w jedno miejsce (najlepiej na dysk zewnętrzny, a jeszcze lepiej na dwa – ale o tym później),

– poukładać je,

– wybrać najlepsze,

– stworzyć z nich własne i niepowtarzalne projekty, które następnie zostaną wydrukowane w postaci oryginalnych albumów tworzonych według Twoich pomysłów.

Od czego zacząć przygodę z fotoksiążkami Printu?

Chcemy Cię motywować i zaczynamy to robić już dziś! Wiemy, że najgorzej jest zacząć: usiąść i wybrać zdjęcia, ponieważ okazuje się że mamy ich tak wiele, że przydałoby się je uporządkować. Dlatego nie odkładaj nic na jutro – dziś jest dobry dzień, aby zacząć działać! A zatem do dzieła!

A jak już wybierzesz zdjęcia, stwórz z nich swój pierwszy projekt i przekonaj się jakie to proste. Wszelkie wskazówki i informacje na temat tworzenia Fotoksiążki PRINTU znajdziesz na naszej stronie w zakładce: Jak to działa.

W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji: kontakt z nami.

Zachęcamy Cię do częstych odwiedzin i drukowania z nami swoich emocji! :)

W imieniu zespołu Printu życzę Ci sukcesów fotograficznych każdego dnia,

Kasia Królikowska
PRINTU

p.s. Blog PRINTU jest uzupełnieniem naszej strony internetowej www.printu.pl oraz fanpage’a na Facebooku, na które Cię serdecznie zapraszamy.