Co to jest Fotoksiążka PRINTU?

Co to jest fotoksiążka PrintuW dzisiejszych czasach gromadzenie i przechowywanie zdjęć to żaden problem. Nasi rodzice i dziadkowie zachowywali swoje najpiękniejsze wspomnienia w postaci albumów fotograficznych (czasy świetności większości z nich już niestety dawno minęły), a my dzisiaj mamy fotoksiążki, które są one świetną alternatywą dla folderów z tysiącami nieprzejrzanych zdjęć, pojedynczych odbitek poniewierających się po całym domu, tradycyjnych albumów, w których zdjęcia żółkną, a po czasie wypadają.

Co to jest Fotoksiążka?

Fotoksiążka jest produktem, który łączy wszystkie wyżej wymienione sposoby przechowywania zdjęć. Jak to możliwe? Dzięki temu, że mamy motywację do stworzenia albumu z naszymi ulubionymi zdjęciami, przeglądamy foldery z naszymi zdjęciami, wybieramy najlepsze z nich i sami tworzymy nowoczesny album, który z przyjemnością będzie oglądamy przez nas, całą rodzinę, przyjaciół i znajomych.

Dlaczego fotoksiążka Printu?

Fotoksiążka PRINTU to profesjonalnie wydrukowany i oprawiony album z Twoimi zdjęciami, stworzony przez Ciebie i według Twojego pomysłu. Jest ona łatwa do wykonania, a jej autorem jesteś TY. Najlepiej wiesz, co Ci się podoba, dlatego dajemy Ci tak wiele możliwości do wyboru na etapie projektowania: Ty decydujesz o temacie, wykorzystanych zdjęciach, formacie, rodzaju okładki i papierze, szablonach graficznych i innych dodatkach.

Co może być tematem Fotoksiążki?

Ślub, sesja ciążowa, chrzciny, relacja z podróży, profesjonalne portfolio, własna książka kucharska, bajka dla Twojego dziecka… to tylko niektóre z pomysłów na Twoją Fotoksiążkę PRINTU! Tak naprawdę każda okazja jest dobra, aby stworzyć własną Fotoksiążkę lub wręczyć ją najbliższym w prezencie – najlepszy podarunek to taki zrobiony własnoręcznie i z myślą o konkretnej osobie, prawda? :-)

Fotoksiążka dziecka

Dlaczego warto stworzyć Fotoksiążkę w Printu?

  1. Tworzenie Fotoksiążki PRINTU jest świetną zabawą, ale także najlepszą okazją do uporządkowania swoich zdjęć i co ważne – nie jest to trudne. Aby stworzyć fotoalbum PRINTU wystarczy:
    – dostęp do swoich zdjęć – można dodać je z dysku, Facebooka, Naszej Klasy, Instagramu czy Pisasa Web,
    – dostęp do Internetu i odwiedzenie strony www.printu.pl,
    – chwila wolnego czasu.
  2. Mamy prosty program do fotoksiążek, którego nie musisz ściągać na dysk i uczyć się jego obsługi. U nas w kilka chwil przejdziesz do projektowania swojej fotoksiążki!
  3. Fotoksiążka to wspaniała alternatywa dla folderów ze zdjęciami, tradycyjnych albumów oraz poniewierających się wszędzie odbitek zdjęć. Każdy z przyjemnością ją obejrzy, a my będziemy mieli piękną pamiątkę na długie lata!
  4. Ponieważ opinie zadowolonych Klientów mówią same za siebie. Zobacz opinie o fotoksiążce Printu.

Dlatego zachęcam Cię – nie kryj wspomnień na dysku komputera i już dziś stwórz własną Fotoksiążkę PRINTU.