Stwórz własną Fotoksiążkę Printu – to dziecinnie proste cz.II

Tworzenie fotoksiążki Printu

Fotoksiążka to wspaniała sprawa. Wygodna – i w tworzeniu, i w użytkowaniu. Ale nawet jeśli bardzo dobrze o tym wiesz i nikt Cię nie musi co do tego przekonywać, możesz zastanawiać się: no dobrze, ale dlaczego właśnie Printu? Co znajdę tu, czego nie ma gdzie indziej? Właśnie o tym już za chwilkę.

Zanim jednak o zaletach, to jeszcze parę zdań celem uzupełnienia całego procesu zamawiania książki. W poprzedniej części artykułu (tutaj) założyliśmy konto, wybraliśmy zdjęcia, stworzyliśmy swój własny, niepowtarzalny projekt. Co dalej?

Dalej aplikacja w bardzo prosty i intuicyjny sposób poprowadzi nas sama, zresztą podobnie jak to robiła od początku. Najpierw zobaczymy PODSUMOWANIE. Znajdziemy tam podstawowe wybrane przez nas parametry, checklistę do sprawdzenia i odhaczenia oraz podgląd naszej fotoksiążki.

Jak zrobić fotoksiążkę?

________________________________________________________________________________________

Zwróć uwagę na możliwość włączenia automatycznej prezentacji książki oraz podglądu na pełnym ekranie.

________________________________________________________________________________________

Później aplikacja zapyta nas o ilość identycznych fotoksiążek, którą chcemy zamówić. Możemy wprowadzić wartość większą niż 1, jeśli np. ten sam album ma być pamiątką z chrzcin lub ślubu wręczaną później rodzicom i bliskim.

W kolejnym kroku wybieramy formę wysyłki. Do wyboru mamy kuriera, gdy wolimy poczekać na naszą paczuszkę na miejscu oraz paczkomaty – opcja dla tych bardziej aktywnych, którzy w domu rzadko bywają, a przesyłki wolą odbierać osobiście o dowolnej porze dnia lub nocy. Na tym etapie można również edytować adres do wysyłki.

Jak zrobić fotoksiążkę?

Przed nami już tylko ostateczne PODSUMOWANIE. Dopiero w tym kroku, po kliknięciu ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE przejdziemy do płatności, a nasza dyspozycja zostanie przyjęta do realizacji.

 ________________________________________________________________________________________

Przed zatwierdzeniem sprawdź wszystko dokładnie ostatni raz. W razie konieczności w zasadzie każdą pozycję możesz jeszcze edytować.

 ________________________________________________________________________________________

Teraz pozostaje już tylko odrobinę poczekać na wydruk i dostawę. W międzyczasie o postępach w realizacji będziesz informowana mailowo, ale możesz je również sprawdzać osobiście. Wystarczy zalogować się na swoje konto w Printu i wejść w zakładkę ZAMÓWIENIA. Tam, przy swojej książce kliknąć SZCZEGÓŁY ZAMÓWIENIA i gotowe. Wszystkie aktualne informacje o statusie książki w jednym miejscu.

Nie minie wiele czasu, a już kurier puka do drzwi. Już plumka na Twojej komórce sms, że przesyłka czeka grzecznie w paczkomacie. Odbierasz swoją fotoksiążkę i już wiesz. Już wiesz sama dokładnie, od pierwszego momentu, dlaczego właśnie Printu.

… Wiesz, jak łatwy i miły był proces tworzenia książki. Jak przejrzysta i prosta aplikacja, która bez zbędnych funkcji i bez mętliku przycisków pozwalała mocno wpływać na ostateczny efekt, pozwalała układać, poprawiać, bawić się tworzeniem…

… Wiesz, że nie musiałaś ściągać żadnych programów, instalować, szukać, uczyć się. Po prostu weszłaś na stronę Printu.pl, kliknęłaś STWÓRZ KSIĄŻKĘ i dalej poszło samo…

… Wiesz, jak fajnie było mieć kilka przemyślanych opcji do wyboru na każdym etapie tworzenia i zamawiania. Format, okładka, papier, układ, sposób dostawy – wszystko dokładnie takie, jak chcesz…

… A teraz w końcu odbierasz swoją fotoksiążkę Printu. Bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka. Nie jakaś tam koperta, tylko stabilny kartonik idealnie dopasowany do książki oraz folia ochronna, dzięki którym nic nie miało prawa uszkodzić przesyłki po drodze.

Jak zrobić fotoksiążkę?

Książka jest pięknie złożona, a wysoka jakość od razu rzuca się w oczy. Cudna oprawa, gruby papier, żywe kolory, dokładność i precyzja w każdym detalu.

A w środku to co najważniejsze – Twoje zdjęcia. Nawet nie, nie Twoje zdjęcia – Twoje wspomnienia. Osoby, miejsca i zdarzenia, które mają dla Ciebie znaczenie. Które chciałaś uwiecznić, oprawić i do których pragniesz jeszcze wielokrotnie wracać. Które zasługują na to, by zamiast zalegać na dysku komputera, zapomniane i bez wyrazu, zagościć na Twojej półce jako piękny album. Jako fotoksiążka Printu. Ja swoją już mam – czy Ty również chciałbyś/chciałabyś wydrukować swoje emocje..? Zapraszam na na www.printu.pl

Zobacz też jak wygląda tworzenie fotoksiążki w 6 krokach.