#wakacjezprintu

Konkurs PrintuZapraszamy na wakacyjny konkurs Printu, który odbywać się będzie na naszym Instagramie. Jeśli nie masz tam jeszcze konta, zainstaluj aplikację na swoim smartfonie i dołącz do zabawy! Konkurs trwa do 6.08 do końca dnia!

Nagrody

– 3 nagrody główne – instabooki Printu ze zdjęciami z Instagrama (fotoksiążki o formacie 20×20 cm, w twardej oprawie, 20 stron)

– nagrody dodatkowe – 50 zł zniżki na zamówienie na printu.pl dla pozostałych Uczestników Konkursu

Co należy zrobić, aby wygrać?

1. Być naszym followersem (kliknąć obserwuj tutaj: instagram.com/printupl)

2. Dodać na swojego Instagrama autorskie zdjęcie zgodne z tematem konkursu: zdjęcie z wakacji (każdy może dodać maksymalnie 3 zdjęcia)

3. Opisać zdjęcie tagiem #wakacjezprintu i oznaczyć @printupl (tagów zgodnych z tematem możecie dodać więcej wedle uznania np.: #lato, #summer, #wakacje, #konkurs, #instakonkurs itp.)

Spośród Uczestników, którzy spełnią 3 ww. punkty, wybierzemy 3 osoby – autorów najciekawszych zdjęć i którzy otrzymają nagrody główne: Instabooki Printu (fotoksiążka 20×20 cm, 20 stron, oprawa twarda). Pozostali Uczestnicy otrzymają nagrody w postaci zniżki -50 pln na zamówienie Instabooka.

Kliknij CZYTAJ DALEJ aby poznać Regulamin Konkursu.

Regulamin Konkursu #Wakacjezprintu

1. Organizatorem konkursu jest Printu Sp. z o.o., ul. Jesionowa 22, 40-158 Katowice

2. Konkurs #wakacjezprintu przeprowadzany jest na Instagramie i ogłaszany przez organizatora na profilu instagramowym Printu (www.instagram.com/printupl)

3. Konkurs trwa do 6.08.2014 do północy.

4. W przypadku nie uzyskania min. 20 zgłoszeń do Konkursu, Organizator zastrzega sobie możliwość nie wybrania Zwycięzców lub wybrania tylko jednego Zwycięzcy lub przedłużenia Konkursu.
# Konkurs zostaje przedłużony do 6.08.2014r. do końca dnia

4. Konkurs polega na umieszczeniu na Instagramie wakacyjnego zdjęcia i oznaczeniu go #wakacjezprintu @printupl

5. Trzy najlepsze zdjęcia zostaną wybrane przez ekipę Printu i nagrodzone. Pozostali Uczestnicy otrzymają zniżki 50 pln na zamówienie na stronie www.printu.pl. Nagrody główne zostaną przekazane mailowo w formie kodów, a pozostałe do odbioru z podanej po konkursie, w komentarzu, strony www. Wysyłka zamówionych książek odbywa się tylko na terytorium Polski

6. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi najpóźniej następnego dnia (7.08.2014) pod zdjęciem informującym o konkursie, umieszczonym na Instagramie przez Printu w dniu 25.07.2014

One comment

  1. PRINTU says:

    Wyniki konkursu #wakacjezprintu :) #instabooki #printu lecu0105 do: @djmon1que (plau017ca Oru0142owo),@joaannawoicka (turbo u015blimak) [email protected]_nostalgia_de (w ogrodzie) :) GRATULULEMY! Po nagrody gu0142u00f3wne oraz dodatkowe prosimy zglaszau0107 siu0119 pod adres [email protected]

Comments are closed.