Jak zrobić fotoksiążkę z wakacji?

Fotoksiążka z wakacjiWrzesień. Dni coraz krótsze i chłodniejsze. Wracamy po urlopie po codziennych obowiązków i szukamy sposobów na zatrzymanie w pamięci miłych, wakacyjnych wspomnień. Dysk pęka w szwach od ilości przywiezionych zdjęć, ale zwyczajnie brakuje nam czasu na ponowne przeglądanie ich wszystkich. Dlatego najlepszym sposobem na ocalenie wspomnień jest wybranie ulubionych zdjęć i stworzenie z nich fotoksiążki Printu.

Z nami łatwo, szybko i niedrogo uwiecznisz letnie wojaże w pięknej formie i oprawie. Jak zrobić fotoksiążkę z wakacji?

1.Rób dużo zdjęć i prowadź zapiski

Niezależnie od tego gdzie i z kim spędzisz swoje wymarzone wakacje. Niezależnie od tego jak je spędzisz: czy będziesz zwiedzać europejskie stolice, nurkować w ciepłych wodach Oceanu Indysjskiego, leżeć pod palmą w Tunezji, przemierzać rowerem alpejskie doliny czy odkrywać uroki polskiej wsi. Pamiętaj, aby dobrze się bawić, utrwalić na zdjęciach jak najwięcej pięknych miejsc i chwil, zrobić zapiski (co zwiedzaliście/robiliście danego dnia), a po powrocie zaprojektować fotoksiażkę PRINTU.

2. Wybierz ulubione zdjęcia z wakacji i stwórz z nich oddzielny folder

Dodanie wyselekcjonowanych fotografii do programu Printu przyspieszy znacznie proces tworzenia projektu.

3. Załóż konto na www.printu.pl a jeśli już je masz, zaloguj się

4. Kliknij przycisk „Zrób Książkę”

Wybierz format który Cię interesuje (polecamy 25×20), papier (matowy lub błyszczący) oraz rodzaj oprawy (miękka lub twarda). W nowym oknie otworzy się program do projektowania (nie, nie musisz ściągać ani instalować skomplikowanych programów i uczyć się ich obsługi). Swoją fotoksiążkę stworzysz online, z poziomu przeglądarki komputera. Prawda, że super?

5. Zapoznaj się z podpowiedziami

Program Printu zaraz po otworzeniu okienka, wyświetli Ci pomocne podpowiedzi, wskazując na ważne funkcjonalności edytora. Zobaczysz miejsce, gdzie można dodać zdjęcia…

6. W każdej chwili możesz zapisać projekt

Opcja „Zapisz projekt” dostępna jest w prawym, górnym rogu. W każdej chwili możesz z niej skorzystać i wrócić do projektu w wolnej chwili.

7. Twój projekt jest już gotowy?

Nie pozostaje Ci nic innego jak sprawdzić jego podgląd (czy wgrały się wszystkie zdjęcia, czy nie ma błędów w tekstach) i złożyć zamówienie :)

Zamówienie zostało złożone? Świetnie! Zajmiemy się najlepiej jak tylko potrafimy, a jak już będzie gotowe, zabezpieczymy przesyłkę i wyślemy pod wskazany adres ;)

Jeśli jeszcze nie przekonałam Cię do zrobienia swojej wakacyjnej fotoksiążki, odwiedź nasz dział: Opinie Klientów, a upewnisz się, że warto! Zapraszamy!

Przykładowe fotoksiążki z wakacji:
Bałkany
Lubawka
Wakacje nad morzem