Album ze zdjęciami z wesela

Fotoksiążka ślubna„Zwykle jest tak, że po odebraniu zdjęć od fotografa drukujemy te, naszym zdaniem najładniejsze i wręczamy je najbliższym (rodzicom, dziadkom). Niektórzy oprawiają zdjęcia w ramki, albo robią zdjęcia na szkle, ja chciałam zrobić coś zupełnie innego, szczególnego. Wpadłam więc na pomysł stworzenia albumu ze zdjęciami i kolażami.

Tworzyłam swój album na stronie printu.pl. Wykorzystałam zdjęcia z przygotowań, błogosławieństwa, ślubu, wesela i sesji w Paryżu. Całość przygotowywałam kilka godzin, ponieważ chciałam żeby wszystko było perfekcyjne. Prócz naszych zdjęć zamieściłam w albumie zdjęcia rodziców, rodzeństwa i dziadków. Tworzenie takiej książki sprawia ogromną frajdę. Wybieranie zdjęć, dopasowywanie ich, tworzenie kolaży, super! Jestem ogromnie zadowolona z efektu końcowego.”

Zapraszamy do całego wpisu redaktor Elizy Wydrych z bloga „Fashionelka” tutaj:
„Album ze zdjęciami z wesela dla bliskich”

Fotoksiążkę ślubną zaprojektujesz samodzielnie albo z pomocą swojego fotografa. Po założeniu konta na www.printu.pl, wejdź w zakładkę ślub i wesele i kliknij przycisk „zrób książkę”, aby online uruchomił się program do projektowania. W nim zdecydujesz, które zdjęcia i jak mają zostać pokazane, dodasz teksty czy dedykację. Taka fotoksiążka ślubna to piękna pamiątka zarówno dla młodej pracy, jak i rodziców i dziadków obojga. Więcej zdjęć zobaczysz w dalszej części wpisu.

przygotowania do ślubu

fotoksiążka ślubna fotoksiążka ślubnafotoksiążka ślubna