Pomysły na prezenty dla babci i dziadka

„W tym roku, oprócz laurek od Wiktorii, zamówiliśmy książeczki z firmy Printu, które bardzo Wam polecam. Są przepiękne, sami możecie zaprojektować je w domu. Ja jeszcze dodałam parę wierszyków do tej książeczki, żeby to było w postaci życzeń. Jest tam napisane jaki jest mój dziadek, jaka jest moja babcia, jakie życzenia Wiktoria składa. Na jednej stronie są zdjęcia np. babci z Wiktorią i wierszyk, na drugiej zdjęcia dziadka z Wiktorią i wierszyk.

Później są na przykład same zdjęcia Wiktorii, żeby dziadkowie mieli  taką pamiątkę. Na stronie głównej jest napisane że to jest pamiątka od Wiktorii, ile miała wtedy latek, który rok. Sądzę, że dziadkowie na odległość – tak jak w naszym przypadku – będą mieli prześliczną pamiątkę, będą sobie mogli zaglądać codziennie do takiej książeczki i sobie patrzeć na swoją wnusie.  Ale nawet dziadkowie, którzy mieszkają blisko nas też będą bardzo zadowoleni z takiego prezentu. Jest to też świetna pamiątka, jeśli chodzi o wesela, urodziny, wyznanie miłości. Taka książka jest naprawdę świetną pamiątką i bardzo fajnym pomysłem na prezent”.

Ania z kanału TheKretka2 mówi o fotoksiążkach, które stworzyła dla dziadków swojej córeczki Victorii. Format fotoksiażek to 20×20 cm, oprawa twarda. Zapraszam do filmiku!

Jeśli zbliża sie jakaś okazja i zastanawiasz się jaki prezent dla babci i dziadka podarować, zapraszamy na Printu. Fotoksiążka to dobry pomysł na prezent dla Dziadków, ponieważ:
– będą wiedzieć, że powstał właśnie z myślą o nich;
– bardzo lubią oglądać zdjęcia najbliższych;
– wywoła uśmiech na ich twarzach i przywoła miłe wspomnienia;
– z chęcią będą wracać do takiego pięknego foto-prezentu;
– to cenny podarunek, który wiele przetrwa i osłodzi im niejeden wieczór;
– będzie to piękna forma podziękowania za to, że po prostu są.

Jesli chcecie, tak jak Ania,urozmaicić swoją fotoksiążkę, dodajcie do niej wierszyki dla babci i wierszyki dla dziadka. A więcej informacji o fotoksiążce dziecka: tutaj.