Prezent na każdą okazję

Prezent na każdą okazjęBardzo często każdy z nas w obliczu różnych świąt i ważnych wydarzeń zadaje sobie pytanie „co na prezent?”, „co podarować?”. Takich okazji jest w ciągu roku wiele, więc często potrzebujemy czegoś innego, niepowtarzalnego, ciekawego, co wywoła radość, będzie wyjątkowe i dopasowane do charakteru wydarzenia.

Dla tych, którzy mają takie wymagania, od razu polecam fotoksiążki. Kumulują w sobie wszystko to, co najważniejsze – bezcenne wspomnienia. I są idealnymi prezentami. Na jakie okazje?

Zdjęcia uwieczniają chwile, które chcemy szczególnie zapamiętać. W dobie wszechobecnej technicyzacji możemy je mieć zawsze pod ręką, ale jak wiadomo nic nie zastąpi dotyku prawdziwego, wywołanego zdjęcia. Fotoksiążka jest pewną odpowiedzią na połączenie postępu i sentymentu dawnych lat. Każda z nich będzie indywidualna i niepowtarzalna, dzięki możliwości samodzielnego zaprojektowania. Wasze zaangażowanie w proces tworzenia fotoksiążki nada jej pewnego wymiaru ręcznie robionego albumu, a wydruk jej w profesjonalnej pracowni podwyższy jej estetykę. Euforia z otwarcia tak skrupulatnie przemyślanego i solidnie zrobionego prezentu, jest ogromna. Wierzcie mi, widziałam na własne oczy!

Fotoksiążki najczęściej kojarzą się z wielkimi rodzinnymi uroczystościami, jako „zamiennik” tradycyjnych albumów z wklejanymi zdjęciami. Nic bardziej mylnego. Ile różnych okazji, tyle fotoksiążek, a więc nieskończona ilość. Wystarczy uruchomić wyobraźnię!

Zbliża się Dzień Mamy. Pięknym prezentem będzie dla niej Fotoksiążka Cudownej Mamy, w której skompilujesz zdjęcia  od czasu narodzin Twoich, lub jej wnuków – jeśli jest już babcią. Możesz też skomponować Fotoksiążkę Złotych Myśli, która będzie kompilacją ważnych i wyjątkowych dla obdarowanego cytatów. A co powiesz na Fotoksiążkę Urodzinowych Życzeń, na kartkach której za pomocą zdjęć Twojej rodziny lub znajomych w ciekawy sposób złożycie serdeczne życzenia solenizantowi?

Jeśli osoba, której chcesz zrobić prezent uwielbia piękne widoki, zrób jej Fotoksiążkę Najpiękniejszych Miejsc. Może planujesz wyznać komuś miłość lub się oświadczyć? Przygotuj zatem Fotoksiążkę Miłości, w której opowiesz historię Waszego zakochania (później może już wspólnie będziecie tworzyć fotoksiążki ze ślubu i wesela). Chciałabyś zrobić prezent osobie uprawiającej sport? Zrób jej fotoksiążkę, która udokumentuje jej sportowe sukcesy. Fotoksiążka będzie też idealnym prezentem dla wychowawcy, nauczyciela czy mentora, któremu chcesz powiedzieć „dziękuję” za poświęcony czas i motywację. A może razem z klasą czy grupą stworzycie na pamiątkę fotoksiążkę kronikę – szkolną?

Fotoksiążka-Portofolio okaże się trafionym podarkiem dla modelki, fotografa, wizażystki, fryzjerki, stylistki, ale także cukiernika, florystki. Fotoksiążka produktowa będzie idealna dla osoby, która szuka oryginalnego sposobu na zaprezentowanie swoich prac – np. własnoręcznie wykonanych. A jeśli swoje prace wolisz prezentować online, np. w formie zdjęć na Instagramie – mamy dla Ciebie cos specjalnego – INSTABOOK Printu.

Fotoksiążka z powodzeniem może stać się drzewem genealogicznym, w którym za pomocą zdjęć i grafiki opiszesz swoje korzenie. Taki prezent z pewnością przyniesie dużo radości Twoim dziadkom. Chronologiczne ułożenie kadrów od narodzin aż po osiągnięcie pełnoletniości stanie się ciekawym prezentem od rodziców dla dziecka – solenizanta, który kończy osiemnaście lat (fotoksiążka na osiemnastkę).

Pomysłów na fotoksiążkę jest tyle ile okazji w ciągu roku – nieskończenie wiele, podobnie sposobów projektowania – tutaj jest dużo miejsca na kreatywność. Uruchomcie ją i do dzieła! Zaprojektujcie swoją własną, inspirującą Fotoksiażkę Printu i zaraźcie bakcylem do foto-prezentów znajomych i rodzinę. ZAPRASZAMY!