Najlepszy prezent na różne okazje

Uroczystości rodzinneInstytut Badania Opinii RMF FM przeprowadził badanie i zapytał 300 Polaków w wieku 18-50 lat o ich obyczaje związane z dawaniem sobie prezentów. Z sondażu wynika, że każdy z nas lubi dostawać i wręczać bliskim prezenty, cieszy nas to w równym stopniu. Wykorzystujemy też wiele okazji do tego, aby coś komuś podarować.

Ponad 92% ankietowanych odpowiedziało, że dają prezenty z okazji urodzin, około 90% z okazji świąt Bożego Narodzenia, 87% na Mikołaja, 75% z okazji imienin, a 40% w okresie Wielkanocy. Niezależnie od tego czy wolicie prezenty dostawać czy dawać, przygotowaliśmy dla Was listę różnych okazji w w ciągu roku, na które fotoksiążka Printu będzie najlepszym prezentem.

Fotoksiążka na urodziny i imieniny (różne daty)

Przygotowanie prezentu na urodziny bądź imieniny stanowi trudne ale i ważne zadanie. Najczęściej chcemy podarować solenizantowi coś, co mu się spodoba i będzie niepowtarzalne. Fotoksiążka stwarza pole do wykazania się kreatywnością i stworzenia indywidualnego prezentu. Dzięki nieograniczonej liczbie możliwości projektowania, możemy umieścić w niej zdjęcia, obrazy i teksty, które zostaną wybrane specjalnie dla solenizanta. Taka fotoksiążka to prezent zrobiony własnoręcznie, prosto od serca i z myślą o danej osobie. Będzie to idealny prezent na 20 urodziny, prezent na 30 urodziny, prezent na 40 urodziny.

Zobacz nasze przykładowe fotoksiążki na urodziny:

fotoksiążka z urodzin dziecka

fotoksiążka na roczek

prezent na 60-te urodziny

Fotoksiążka – prezent dla Młodej Pary (różne daty)

Ślub stanowi ogromne przeżycie nie tylko dla Młodej Pary, ale przede wszystkim dla Rodziców i Gości. Jeśli wybierasz się na ślub warto pomyśleć o prezencie, który zapadnie w pamięć. Takim jest z pewnością Fotoksiążka. Elegancko oprawiona powinna zawierać w sobie nie tylko życzenia, ale i wasze wspólne wspomnienia. Można prześledzić w niej historię zakochania Młodych albo pokazać ich dzieciństwo i otaczających przyjaciół, o których nigdy nie powinni zapomnieć.

Zobacz nasze przykładowe fotoksiążki ślubne:

fotoksiążka ślubna

album ze zdjęciami z wesela

jak wygląda fotoksiążka ślubna

fotoksiążka ze ślubnymi zdjęciami

Fotoksiążka – podziękowanie dla Rodziców (różne daty)

Podziękowania dla Rodziców to ważny punkt każdego wesela. Dziękujemy im za trud włożony w nasze wychowanie, kształtowanie, a także za pomoc w przygotowaniu uroczystości. Takie podziękowanie dla Rodziców to uroczysta chwila, dlatego należy się do niej odpowiednio przygotować i nie zrobić niepotrzebnego przedstawienia. Takie podziękowanie to bowiem intymna chwila i wiele par decyduje się na nią przed ślubem, organizują uroczystą kolację czy zapraszając Rodziców do restauracji. Niezależnie jednak od tego czy wybierzemy opcję podziękowania przed ślubem czy w trakcie, zadbajmy aby ten moment był uroczysty, a prezent efektowny. Pięknym podarunkiem będzie własnoręcznie zaprojektowana fotoksiążka PRINTU, którą wręczymy Rodzicom i Teściom. Może ona zawierać zdjęcia od dzieciństwa po czasy narzeczeństwa (podziękowania dla Rodziców podczas wesela lub przed weselem) lub zdjęcia ślubne (podziękowanie dla Rodziców po weselu). Zobacz szablon Printu – podziękowanie dla Rodziców.

Fotoksiązka na rocznicę ślubu (różne daty)

Ciężko sobie wyobrazić ważniejsze momenty w życiu zakochanych jak pierwsza randka, oświadczyny, następnie ślub i później świętowanie kolejnych rocznic tej wspaniałej daty. Każda z nich świadczy o niegasnącej sile uczuć i jest dobrym czasem na wspomnienia, przejrzenie zdjęć i na powrót do pamiętnego dnia. Kiedy małżonkowie obchodzą okrągłe rocznice, jak cynowa (10 lat), srebrna (25lat) czy złota (50lat), warto zebrać ich opowieści i wspomnienia w jednym miejscu. Najlepsza na prezent dla rodziców będzie fotoksiążka, która pozwoli nam na graficzne i słowne odtworzenie historii ich wspólnego życia. Mogą się w niej znaleźć cytaty dotyczące miłości, zdjęcia z wesela, dzieci, wnuków i prawnuków, wszystko to, co stanowi o ich długoletniej i niegasnącej miłości. Zobacz szablon Printu – rocznica ślubu.

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka (21 styczeń / 22 styczeń)

W życiu każdej rodziny Dziadkowie zajmują szczególne miejsce. Obdarowywani są wielkim szacunkiem, wnuki uwielbiają przebywać z dziadkami słuchając ich opowieści i kosztując cudowne wypieki Babci. Dzień Dziadka i Babci powinien kumulować w sobie całą wdzięczność jaką do nich czujemy. Warto okazać ją w wyjątkowy sposób i przygotować piękny prezent dla Babci, oddzielny prezent dla Dziadka lub podarować im jeden prezent. Jest nim stworzenie fotoksiążki, w której napiszemy i pokażemy im jak bardzo ich kochamy i dziękujemy za ich obecność. Umieszczenie w niej rysunków wykonanych przez wnuków, odręcznego dziecięcego pisma, samodzielnie wymyślonych i napisanych wierszyków, bądź zdjęć wraz z Dziadkami, co uczyni z niej nowoczesną i trwałą laurkę. A Dziadkowie uwielbiają przecież laurki! Zobacz:

Fotoksiążka na dzień babci i dziadka

Fotoksiążka dla dziadków

Prezent dla babci i dziadka

– Szablon dla Babci i szablon dla Dziadka

Fotoksiążka – pamiątka z ferii zimowych (styczeń lub luty)

Białe szaleństwo powoli dobiega końca. Przeżyliście pewnie ciekawy i aktywny wypoczynek podczas waszych zimowych ferii. Widoki, które zobaczyliście nie tylko sprowokowały was do wyciągnięcia aparatu, ale z pewnością są doskonałym pretekstem o przygotowania Fotoksiażki w której zawrzecie je wszystkie. Górskie krajobrazy są urokliwe i warto je drukować na większym formacie, by upajać się ich pięknem.

Zobacz jak wyglądać może fotoksiążka z ferii zimowych.

Fotoksiażka na Walentynki (14 luty)

Miłość powinno się okazywać przez cały rok, to oczywiste. Jednak są takie szczególne daty, kiedy powinniśmy zarezerwować dla siebie trochę więcej czasu i świętować swoje zakochanie. Warto zarobić to bez kiczu i wielkich, czerwonych serc bądź wypchanych misiów, ale z gustem i na swój, wyjątkowy dla was sposób. Jeśli chcecie podarować drugiej połówce coś szczególnego, to podarujcie jej siebie w waszym prezencie. Najlepiej jest to zrobić poprzez Fotoksiażkę, w której możecie spróbować zmieścić choć kawałek waszej miłość i pokazać drugiej osobie jak bardzo wam na niej zależy i jak wiele dla was znaczy.

Fotoksiążka na Dzień Teścia i Teściowej (5 marzec)

Relacja między Teściową a Zięciem jest często przedmiotem wielu kawałów i anegdot. Jak wiadomo „nie taki diabeł zły jak go malują” i założę się, że wiele z was ma bardzo dobrych Teściów i chce im sprawić prezent z okazji ich dnia. W takiej Fotoksiążce warto podkreślić wasze dobre relacje i podziękować za swoją drugą połówkę.

Fotoksiążka na Dzień Kobiet (8 marzec)

Warto podkreślać na każdym kroku wielką wartość kobiet i ich wkład w różne aspekty życia rodzinnego. Dzień Kobiet jest wyjątkową okazją na to aby wyrazić podziw i szacunek dla ich siły, niezłomności i pokazania jak bardzo są, dla was mężczyzn, ważne. Nic bardziej nie podkreśli atutów i zalet waszych kobiet jak stworzenie dla nich specjalnej Fotoksiążki. Jej zaprojektowanie jest bardzo proste, a z pewnością sprawi, że obdarowane poczują się wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

Fotoksiażka jako prezent na Wielkanoc (marzec lub kwiecień)

Wiosenny klimat Świąt Wielkanocnych jest bardzo inspirujący. Mienią się kolorami żółci, bieli, fioletu, zieleni, które cudownie wyglądają nie tylko na wielkanocnym stole. Równie wyjątkowo będą wyglądać w fotoksiążce, która może stać się twoim pomysłem na prezent od zajączka. Nawiązanie do wiosny oraz Świąt i radości jaką niosą ze sobą obie te rzeczy koniecznie należy przelać na projektowaną fotoksiążkę, by uzyskać niepowtarzalny efekt.

Fotoksiążka na Dzień Mamy (26 maj)

Najważniejszymi osobami w życiu każdego dziecka są rodzice. Mama jednak w tej relacji zajmuje szczególne miejsce. Jej bezgraniczna miłość, intuicja, pomocna dłoń i anielska cierpliwość towarzyszy na każdym etapie naszego dorastania. Dziękować można jej za to na różne sposoby, ale najlepszym będzie wręczenie jej waszej Fotoksiążki. Ta samodzielnie zaprojektowana będzie intymna, niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Umieszczenie w niej najważniejszych dla Niej i dla Ciebie wspomnień oraz wydarzeń, narysuje piękny obraz waszego wspólnego życia. Gwarantuję, że taki prezent sprawi jej ogromną radość i wyrazi znacznie więcej niż mogą to zrobić słowa.

Fotoksiążka na Dzień Dziecka (1 czerwiec)

Czy małe, czy dorosłe, niezależnie od wszystkiego nasze dzieci pozostają naszymi dziećmi i oczkami w głowie. Na Dzień Dziecka zawsze staramy się wymyśleć coś wyjątkowego. Jest to również idealna okazja na wykonanie prezentu, który będzie zawierał w sobie kwintesencję waszego rodzicielstwa. Pokażcie swoim dzieciom jak bardzo są dla was wyjątkowe i jak je postrzegacie. Może jesteście z nich dumni, albo chcecie im za podziękować za ich obecność lub dodać otuchy i pewności siebie, albo pokazać ile dla was znaczą? Stwórzcie dla nich Fotoksiążkę, dzięki której przekażecie im ile dla was znaczą i przekażą chociaż namiastkę tej wielkiej miłości, którą je darzycie.

Fotoksiążka na Dzień Ojca (23 czerwiec)

Często ciężko jest nam znaleźć odpowiedni prezent dla naszych Tatusiów. Wydaje się nam, że są tacy męscy, poważni i surowi, jednak kto lepiej zna swojego Tatę, niż jego dzieci? Dlatego też wiemy, że w środku jest on bardzo wrażliwy i kochający, a piękny prezent może go nawet wzruszyć. Jestem zdania, że takim właśnie prezentem jest Fotoksiążka. Umieszczając w niej pamiątki z dzieciństwa, zdjęcia Taty trzymającego was na rękach, bawiącego się z wami i uczącego życia, sprawicie, że otrzyma on najlepszy prezent jaki może dostać od kochających dzieci. Fotoksiążka to idealny prezent dla Taty – każdego.

Fotoksiążka na zakończenie roku (czerwiec)

Każde zakończenie roku jest szczególne dla uczniów i dla nauczycieli, a szczególnie dla wychowawców, którzy wkładają wiele trudu w wychowanie i edukację całej klasy. Na każdym etapie edukacji trafia się nauczyciel, któremu chce się podziękować w wyjątkowy sposób za trud edukacji. Nie ma lepszego sposobu na wypowiedzenie tego, niż klasowa Fotoksiążka, w której umieścicie najważniejsze, najśmieszniejsze czy najciekawsze wydarzenia między wami a waszym wychowawcą. Elegancja jest tutaj kluczowym aspektem dla którego warto wybrać na prezent właśnie Fotoksiążkę. Dzięki niej wasz ulubiony wychowawca długo was nie zapomni!

Jeśli wasze dziecko kończy już edukację, a wy chcielibyście pokazać mu jego drogę do dojrzałości i przypomnieć najważniejsze wartości, zróbcie to poprzez Fotoksiążkę. Kiedy będzie brnąć przez trudy dorosłego życia, zawsze będzie mógł przypomnieć sobie szkolne czasy i powspominać wraz z kolegami najlepsze lata swojego życia.

Zapytaj o naszą ofertę: fotoksiążka przedszkolna i szkolna i zobacz jak wygląda kronika szkolna i jak ją stworzyć.

Fotoksiążka wakacyjna (lipiec / sierpień)

Kto z nas nie kocha wakacji, nie wyczekuje ich z niecierpliwością i z chęcią nie wraca wspomnieniami do ciepłych dni? Z pewnością każdy. Przeglądamy i porządkujemy nasze zdjęcia i pamiątki w nieskończoność, zamiast pozwolić im żyć w albumie i cieszyć oko w zimowe wieczory. Fotoksiążka pozwoli nam też na ciekawe oraz skrótowe zaprezentowanie rodzinie naszego wyjazdu. Zrobiona zaraz po powrocie da możliwość zatrzymania w sobie ciekawych sentencji i krótkiego opisania odwiedzonych przez nas miejsc.

Fotoksiążka na Dzień Chłopaka i Mężczyzny (30 wrzesień / 10 marzec)

Każda z nas ma w swoim życiu chłopca i mężczyznę, który jest dla niej najważniejszy. Jest to dzień w którym możemy komuś w szczególny sposób podziękować za przyjaźń, obecność i wsparcie. Nie bójmy się obdarować naszych Panów Fotoksiążkami, które wcale nie są takie niemęskie jak nam się wydaje. Wręcz przeciwnie! Zróbmy Fotoksiążkę o naszym obdarowanym, jego zainteresowaniach lub osiągnięciach, lub waszych wspólnych przygodach, a wtedy stanie się jego ulubionym albumem, do którego będzie często zaglądać.

Fotoksiążka na Dzień Nauczyciela (14 październik)

Proces edukacji bywa niezwykle burzliwy, trudny, ale jest z pewnością czasem kształtowania młodych talentów i radości z powiększania swej wiedzy. Nauczyciele odgrywają główną rolę, zaraz po rodzicach, w procesie wychowawczym i edukacyjnym naszych pociech. Z pewnością warto w tym dniu szczególnie podziękować za trud włożony w wychowanie dzieci. Fotoksiążka od dzieci oraz rodziców z pewnością zaskoczy i wzruszy spełniającego się nauczyciela. To, co powinno się w niej znaleźć zależy tylko od was i od tego, czego najbardziej chcecie życzyć swoim mentorom.

Fotoksiążka na Mikołaja (6 grudzień)

Grudzień jest czasem obdarowywania się, warto więc zacząć już na Mikołaja. Wykonanie świątecznej Fotoksiążki na przykład z zeszłorocznego Mikołaja odświeży wasze wspomnienia i sprawi, że tegoroczne Mikołajki będą jeszcze ciekawsze. Warto też na początku grudnia zrealizować świąteczną sesję zdjęciową, którą podarujecie najbliższej osobie podczas Mikołajek w formie Fotoksiążki.

Fotoksiążka pod choinkę (24 grudzień)

Warto obserwować przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia przez wizjer aparatu. Grudzień jest bardzo wyjątkowym czasem skupienia i radości. Zimowa aura często nadaje charakteru i sprawia, że chwile są niezapomniane. Stworzenie Fotoskiążki jako prezent pod choinkę, stanie się kwintesencją świątecznego klimatu. Dzięki niej cała rodzina zbierze się w jedno miejsce i wszyscy naraz będą wspominać cudowne chwile zamknięte na jej kartach. Zawarte w nim grudniowe kadry z rodzinnych przygotowań pomogą stworzyć wam odpowiedni nastrój.

Fotoksiążka na podsumowanie roku (grudzień)

Koniec roku to zamknięcie pewnego rozdziału w naszym życiu i przygotowywanie się na otwarcie kolejnego. Często porządkujemy wtedy nasze sprawy, życie, niejednokrotnie zaczynając od komputera i znajdujących się na nim zdjęć. Przejrzenie i wybór najważniejszych chwil i najciekawszych kadrów, ułożenie ich i opisanie sprawi, że przeszłość stanie się dla wasz bardziej uporządkowana i z większą werwą wkroczycie w Nowy Rok. Zdając sobie sprawę z tego ile dobrego działo się u was przez ostatni rok, da wam więcej optymizmu i wiary w siebie podczas stawiania sobie kolejnych celów. Zatem do roboty!

Zobacz nasze przykładowe fotoksiążki na:

podsumowanie roku

fotoksiążka czy album ze zdjęciami

Fot. Pinterest – birthday board. Taka tabliczka będzie nie tylko ładną ozdobą, ale przede wszystkim nie pozwoli nam zapomnieć o ważnych datach: urodzinach, imieninach, rocznicach i innych ważnych dla nas dniach w ciągu roku.