Fotoksiążka synka

Fotoksiążka synka„Kiedy na świecie pojawia się dziecko, każdy rodzic szaleje na punkcie uwieczniania ważnych momentów z jego życia. A dla rodzica takim momentem jest chociażby pierwszy uśmiech, potem pierwszy grymas, pierwszy świadomy płacz itd. Tych pierwszych motywów jest naprawdę sporo.

W parze idzie za tym też spora ilość zdjęć, z którymi później nie wiadomo co czynić. Drukować? Zazwyczaj nam się nie chce. Trzymać na dysku? To najlepsza opcja, ale z doświadczenia wiem, że do takich zdjęć rzadko się wraca. Komputer nie jest w stanie przekazać nam tego, co prawdziwa fotografia wklejona do albumu. W szufladzie biurka trzymam album z fotografiami mojego taty, jedyny jaki się zachował. Nie mam chyba (oprócz zdjęć mojego syna) piękniejszych zdjęć w swoim zbiorze. Po 70 latach mogę obejrzeć jak tata stawiał pierwsze kroki.

Roczne blogowanie powiększyło mój domowy zbiór zdjęć o kilkadziesiąt tysięcy. Z tygodnia na tydzień widzę, jak mój dysk zapełnia się o kolejne kilkaset. Gdyby nie PRINTU, jedyna drukarnia, która drukuje emocje zginęłabym w setkach tysięcy zdjęć. Zaproponowali, że wydrukują dla mnie fotoksiążkę z najważniejszymi dla mojego serca zdjęciami. Początkowo sądziłam, że skomponowanie fotoksiążki trwa godzinami. Dzięki PRINTU okazało się, że stworzenie książki ze zdjęciami trwa maksymalnie 20 minut. Pierwszą jaką wykonałam dotyczyła zdjęć z Instagrama. Po kilku dniach od złożenia zamówienia do moich rąk trafiła pięknie opakowana paczuszka, a w środku „cudo”. Oglądając kolejne jej strony przypominały mi się poszczególne etapy z życia mojego syna. Myślałam „O tutaj nie chciałam mu dać czekoladki to urządził mi histerię na pół miasta” albo „Tutaj byliśmy po raz pierwszy na placyku zabaw, matko kiedy to było?!„.

PRINTU przykłada bardzo dużą uwagę do jakości, w swojej ofercie mają różne warianty fotoksiążek, papieru, czcionek i kolorów, a całe skomponowanie książki przypomnę trwa nie dłużej niż 20 minut. Druk bardzo dokładnie odtwarza realne kolory zdjęcia. Już dzisiaj zachęcam Was do skomponowania własnej fotoksiążki. Oglądając ją za 20 lat, potwierdzicie moje słowa, że to najlepsza opcja drukowania zdjęć i emocji.  Zresztą sami zobaczcie…”

Zapraszamy do całego wpisu redaktor Kamili z bloga „Olomanolo” tutaj: „Drukuj emocje z Printu”.

Zobacz jak tworzenie fotoksiążki jest proste:) Zapraszamy do projektowania na printu.pl oraz do zdjęć autorstwa Kamili, które znajdują się poniżej.

Fotoksiążka synka (1) Fotoksiążka synka (2) Fotoksiążka synka (3) Fotoksiążka synka (4) Fotoksiążka synka (5) Fotoksiążka synka (6) Fotoksiążka synka (7) Fotoksiążka synka (8) Fotoksiążka synka (9) Fotoksiążka synka (10) Fotoksiążka synka (11) Fotoksiążka synka (12) Fotoksiążka synka (13) Fotoksiążka synka (14) Fotoksiążka synka (15) Fotoksiążka synka (16)