FOTOKSIĄŻKA PRINTU NAJLEPSZĄ PAMIĄTKĄ Z WAŻNYCH WYDARZEŃ

Fotoksiążka-zaręczynowa1. Zaręczyny, czas narzeczeństwa. Zaręczyny są jednym z ważniejszych chwil w życiu każdej pary. Coraz częściej przygotowuje się coraz bardziej pomysłowe i zjawiskowe formy. Dla osób, które chcą wykazać się kreatywnością w tym dniu polecamy stworzenie Fotoksiążki.

Dzięki niej możesz wypowiedzieć słowa: Czy wyjdziesz za mnie? lub podziękować w szczególny sposób za to, że jesteście razem. Czas oczekiwania na ślub może być burzliwy i wypchany po brzegi różnymi sprawami, ale warto umilić go sobie wspólną sesją narzeczeńską. Gdy już otrzymacie zdjęcia koniecznie wydrukujcie je w formie fotoksiążki. Dzięki temu zatrzymacie te cenne, a jakże ulotne chwile.

2. Ślub

Najcudowniejsze wydarzenie w życiu każdej kobiety i mężczyzny. W tym dniu wszystko musi być idealne, chcemy by wspomnienia i każda fotografia ślubna bliska naszemu sercu także pozostały idealnie oprawione. Strzałem w dziesiątkę będzie skomponowanie własnej fotoksiążki, którą będziecie mogli pokazać później całej rodzinie. To wy wybieracie z całego dnia to, co dla was najcenniejsze i co szczególnie chcecie zapamiętać. Zdjęcia ślubne zasługują na wyjątkową oprawę, a ślubna fotoksiążka to idealne dla nich miejsce. Sprawdzi się ona na świetnie jako forma podziękowania dla Rodziców oraz na na rodzinnych spotkaniach – wywoła wiele pozytywnych emocji i wspomnień.

3. Rocznica ślubu

Lata szybko lecą, ani się obejrzymy jak stukną okrągłe rocznice ślubu. Fotoksiążka z pewnością pomoże wam w odpowiedni sposób złożyć życzenia i sprawić olbrzymią radość parze małżonków. Będzie idealnym oraz stosownym prezentem dla każdej pary w każdym wieku!

4. Ciąża

Oczekiwanie dziecka to czas wielkiej niecierpliwości, ale i radości. Sprezentowanie sobie, bądź podarowanie świeżo upieczonej mamie fotoksiążki prezentującej ostatnie 9 miesięcy nie tylko ją wzruszy ale i wywoła wielką radość. Warto także samemu zadbać o odpowiednie uwiecznienie tego magicznego okresu i wykonywać sobie zdjęcia co miesiąc. Sesja ciążowa umieszczona na kartach fotoksiążki przeplecionych zdjęciami z usg, proponowanymi imionami i ważnymi dla Ciebie cytatami, stworzy unikalny klimat. Przejrzenie całej historii Twojej ciąży będzie wyjątkowym przeżyciem nawet po kilkunastu latach.

5. Narodziny Dziecka

Narodzinom dziecka towarzyszy zawsze wielka radość i sporo zamieszania. Sesja noworodkowa pomaga zatrzymać piękne wspomnienia, a kiedy przyjdzie czas na uporządkowanie pierwszych zdjęć, bądź na waszą pierwszą sesję zdjęciową, nie zapomnijcie o stworzeniu Fotoksiążki. O tak cenne wspomnienia należy szczególnie zadbać, najlepiej zrobicie to umieszczając je w Fotoksiażce Printu.

6. Urodziny dziecka

Dzieci niewątpliwie szybko dorastają, a w okresie ich dzieciństwa wykonujemy szczególnie dużo zdjęć. Dzięki nim widzimy ich rozwój, udokumentowane są pierwsze kroki, uśmiechy i niekiedy płacz. Każdy rok jest wyzwaniem nie tylko dla dziecka ale i dla rodziców. Podsumowanie każdego waszego wspólnego roku zobrazuje ilość wspólnie przeżytych pięknych chwil i postępy waszego dziecka. A Fotoksiążek jest tyle ile waszych pomysłów, więc myślę, że nigdy ich nie zabraknie!

7. Chrzciny

Chrzciny są wielkim wydarzeniem w całej rodzinie. Jeśli chcesz podarować dziecku i jego rodzicom, coś z czego będzie mógł czerpać radość przez całe życie, podaruj mu Fotoksiążkę. Możesz złożyć w niej życzenia, dodać zdjęcia z narodzin, pierwszych dni, miesięcy. Jeśli jako rodzic zastanawiasz się co zrobić z materiałem fotograficznym zebranym podczas chrzcin, nie zastanawiaj się, tylko stwórz z nich fotoksiążkę, która wytrzyma działanie czasu.

8. Komunia Święta

Moda na coraz wymyślne podarki z okazji Komunii Świętej na szczęście powoli mija. Wraca się do tradycyjnych albumów, ksiąg, życzeń spisanych i podarowanych w formie papierowej. Własnoręcznie skomponowane i ułożone wiersze, cytaty, przeplecione zdjęciami będą idealną formą prezentu, jak i zapamiętania tego ważnego wydarzenia. Podarowanie albumu z kadrami z Kościoła, sesji zdjęciowej, zdjęć z Sali, będą cudowną pamiątką przede wszystkim dla głównego bohatera/bohaterki, którzy przystąpili do Pierwszej Komunii.

9. Osiemnastka

Gdybym mogła cofnąć czas i mieć znów osiemnaście lat, robić prezenty z tej okazji i jeździć do znajomych świętować ich pełnoletniość, z pewnością jednym z wielu prezentów byłaby fotoksiążka. Młodość to czas zabawy, spontaniczności i wielu ciekawych przygód. Do tej pory najlepiej sprawdzają się życzenia, na których umieszczone są wspólne zdjęcia i wspomnienia. Zróbcie dla swoich przyjaciół taki prezent, a zobaczycie jak bardzo było warto!

10. Pięćdziesiątka

Osiemnastkę przechodzi się dwa razy w swoim życiu, pierwszą w wieku lat 18, drugą po trzydziestu dwóch latach stażu! Wiele rzeczy się zmienia ale zabawa jest taka sama. Warto wtedy trochę poszaleć, poprzebierać się, założyć perukę, opaski, wielkie okulary i zrobić sobie zdjęcia. Gwarantuję multum zabawy i radości szczególnie później przy przeglądaniu zdjęć. W tym miejscu do akcji wkracza Fotoskiążka, której zadaniem jest zachowanie waszych wspomnień i ciągle wywoływanie uśmiechu! O tak pozytywne wspomnienia należy zadbać szczególnie. Fotoksiążka będzie piękną pamiątką z tych urodzin, ale też będzie to idealny prezent na 50 urodziny.

11. Studniówka

Czas w szkole biegnie szybko i nieubłagalnie przybliżając uczniów do nieuchronnego – matury. Studniówka jest bardzo przyjemną tradycją, którą zawsze uwiecznia pełno fotografów – i tych profesjonalnych oraz amatorów. Z pewnością wy i wasi znajomi macie pełno zdjęć, które chcielibyście wyselekcjonować i wybrać najciekawsze i te warte zapamiętania. Jeśli i Twoja studniówka była cudownym wydarzeniem, koniecznie stwórz z niej Fotoksiążkę, która podczas ciężkich egzaminów załagodzi stres i nerwy 

12. Zjazd rodzinny

Rodzinę ma się jedną i dba się o nią najlepiej jak się potrafi. Zjazdy rodzinne pozwalają odnowić wasze relacje, ścieśnić je i pogłębić. Często odbywają się w rodzinnych miastach, z których może już wyjechaliście. Zawsze są jednak ogromnych przeżyciem i niesamowitym wzruszeniem. Aby zachować przy sobie te wszystkie twarze, ciepłe słowa i nie tęsknić za nimi tak mocno, proponuję stworzyć rodową Fotoksiążkę. Upamiętnienie waszego spotkania, rozrysowanie nawet linii genealogicznej uczestników zjazdu pozwoli wam na dłuższe zatrzymanie wspomnień i jeszcze lepsze poznanie waszej rodziny.

Zobacz też:

Najlepszy prezent na różne okazje

Prezent na każdą okazję

Fot. Malwina Bakalarz – bakusiowo.pl