Prezent na osiemnaste urodziny

Fotoksiążka na osiemnaste urodziny„Fotoksiążka Zosi. Wybraliśmy oprawę płócienną – uwielbiam książki w płótnach. Wydaje mi się, że są bardziej dostojne. W fotoksiążce znalazły się zdjęcia Zosi z pierwszego roku życia. Poukładaliśmy je chronologicznie. Od tych pierwszych, najbardziej prywatnych, jeszcze z sali porodowej, po te z roczku i pierwszych kroczków <3

Na razie Zosia, jak każdą książkę, ogląda ją z uwagę. Z tym, że to jest JEJ książka. Są tam Jej zdjęcia, i Taty, i Mamy… Z pewnością kiedyś będzie to miało jeszcze większą wartość.

Przygotowanie fotoksiążki z PRINTU jest proste. Najwięcej zajęło nam przeglądanie zdjęć oraz ich wysyłanie. I nawet na mobilnym internecie, udało się to zrobić bez problemów :)

Samo wrzucanie zdjęć na strony fotoskiążki jest dziecinnie proste, ale w razie problemów, można skorzystać z chatu z pracownikiem Printu, który pomoże w każdej sytuacji”.

Zapraszamy do całego wpisu redaktor Weroniki z bloga „Budująca Mama” tutaj: „Prezent dla Zośki na 18 urodziny” oraz do zaprojektowania własnej fotoksiążki na printu.pl