Fotoksiążka z ferii zimowych

Fotoksiążka z ferii zimowychRodzinne ferie to czas, kiedy robimy dużo zdjęć. Niech nie zalegają na dysku komputera – stwórzcie z nich fotoksiążkę PRINTU. Taka fotoksiążka z ferii zimowych to będzie wspaniała pamiątka czasu spędzonego razem, do której chętnie będziecie wracać.

Przeczytaj co o swojej fotoksiążce napisała Iza:

„Wybór zdjęć okazał się trudny, ale program w którym edytujemy fotoksiążkę pozwala na konfigurację naprawdę dużej ilości zdjęć na jednej stronie. Układ możemy sami dostosować. Fajnym dodatkiem jest możliwość wpisywania tekstu. Istotne też dla mnie fakt nie musimy instalować na dysku żadnego programu, wszystko odbywa się online. Gdy zdjęcia są słabej jakości program Cię o tym poinformuje. Ja miałam mało czasu i nawet nie zauważyłam, że wszystkie zdjęcia jakie dodałam były zmniejszone do rozmiarów jakie stosuję na blogu. Zignorowałam informację ostrzegawczą, ponieważ mam już zaufanie do firmy Printu. Byłam pewna, że zgodnie z ich maksymą:” Drukujemy emocje” dołożą wszelkich starań by moja fotoksiążka była jak najlepszej jakości. Nie pomyliłam się nawet o jotę! Ba, nawet otrzymałam telefon od nich czy nie chciałabym dodać tytułu. Efekt był dokładnie taki jakiego oczekiwałam. Nasza fotoksiążka jest idealna, a moi chłopcy gdy ją przeglądają wracają do miejsc i sytuacji jakie w te feriie przeżyliśmy. Emocje jakie mają na twarzach mówią wszystko: radość i duma ze swoich osiągnięć.

Fotoksiążki od firmy Printu to wspomnienia i emocje zamknięte w Twoich kadrach.

Od momentu jak poznałam fotoksiążkę i jej moc nie magazynuję zdjęć w komputerze. Mam specjalny folder, w którym zbieram te najpiękniejsze zdjęcia by potem móc je wydrukować. Posiadam już trzy fotoksiążki i kolejne trzy zamierzam zrealizować. Wiem także, iż to wspaniały prezent dla dziadków i pradziadków. My często siadamy i wspominamy wakacje, ferie oglądając nasze zdjęcia w fotoksiążce. Snujemy opowieści, śmiejemy się przypominając sobie zabawne sytuacje, nawet nasz pies lubi tak siedzieć i słuchać tych zabawnych historii”.

Zapraszamy do całego wpisu redaktor Izy z bloga „nianio.com.pl” tutaj: „Fotoksiążka Printu czyli wspomnień czar”.

Zobacz jak tworzenie fotoksiążki jest proste:) Zapraszamy do projektowania na printu.pl
A poniżej cała więcej zdjęć – w roli głównej fotoksiążka z ferii zimomych i synowie Izy. Zapraszam!

Fotoksiążka z ferii (1) Fotoksiążka z ferii (4)Fotoksiążka z ferii (3)  Fotoksiążka z ferii (5)  Fotoksiążka z ferii (7) Fotoksiążka z ferii (8) Fotoksiążka z ferii (9) Fotoksiążka z ferii (10) Fotoksiążka z ferii (11) Fotoksiążka z ferii (12) Printu Fotoksiążka z ferii (14)  Fotoksiążka z ferii (16) Fotoksiążka z ferii (17) Fotoksiążka z ferii (18)  Fotoksiążka z ferii (20)