Papierowy instagram

instabook

„Uwielbiam przeglądać zdjęcia, dzięki którym wracają wspomnienia sprzed lat. Wszystkie swoje wspomnienia gromadzę na Instagramie, jest on głównie po to. Instabook to instagram przedstawiony na kartkach, dzięki niemu mogę wspominać bez użycia wifi. Umożliwiła mi to firma printu.pl

Wysokiej jakości album, zaprojektowany całkowicie przeze mnie dzięki czemu jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Jestem zachwycona zdjęciami, wszystkie są w niesamowitych kolorach.

Zaprojektowanie tego albumu jest banalne (wszystko robicie według wskazówek na stronie Printu), a cena jest bardzo dobra jak na tak niesamowite wykonanie. Na stronie http://printu.pl/ możecie dać ponieść się wyobraźni i stworzyć coś wyjątkowego.

Na pewno nie jest to moja pierwsza fotoksiążka, już zaplanowałam następną, zdradzę Wam, że będzie ona pełna wspomnień z malowniczych Włoch, które miałam okazję odwiedzić kilkanaście razy.

Z czystym sumieniem polecam wszystkim fotoksiążki, instabooki, portfolia firmy Printu! Jest to idealna pamiątka na lata, sprawdzi się też znakomicie jako prezent dla bliskiej osoby”.

Zapraszamy do całego wpisu Julii z bloga www.juliajanulewicz.pl tutaj:
„Instabook”.

Tutaj inne instabooki Printu, a poniżej fragmenty instabooka Julii, zapraszamy.

Instabook Printu (1) Instabook Printu (2) Instabook Printu (3) Instabook Printu (4) Instabook Printu (5) Instabook Printu (6) Instabook Printu (7)