Instalove

Zdjęcia z telefonu„Zdjęcia – robimy, pstrykamy ich miliony… telefonem, aparatem małym czy dużym… nie ważne. po prostu cykamy je na potęgę… potem giną w czeluściach komputerów, dysków przenośnych… nagle przy poszukiwaniu czegoś znajdujemy te zapomniane… któż z nas tak nie ma?

Ksenia uwielbia oglądać zdjęcia i wspominać, opowiadać jeśli czegoś nie pamięta chcę abyśmy to my jej opowiadali… zdjęcia to świetna pamiątka dlatego aparat mamy zawsze przy sobie! choć uwielbiam oglądać zdjęcia na papierze to jakoś ciężko jest się zebrać w sobie i najpierw wybrać, wywołać i jeszcze umieścić je w jakimś albumie.

PRINTU  ułatwia nam sprawę! FOTOKSIĄŻKA to najlepsze rozwiązanie! musimy tylko zdecydować się jakie zdjęcia chcemy w niej umieścić. ale nie muszą to być tylko zdjęcia! możemy w niej umieścić różne grafiki, teksty co tylko dusza zapragnie. do wyboru mamy różne rozmiary fotoksiążek, rodzaj papieru, grubość okładki, ilość stron. edytor jest przejrzysty i łatwy w użyciu. podpowiada jeśli zdjęcie ma słabą jakość i źle będzie wyglądać jeśli je za bardzo rozciągnie. mamy możliwość przeróżnych układów zdjęć na stronie, ułożenia tekstu. można wybrać kolor tła, przeróżne filtry do zdjęć, odpowiednią czcionkę i wielkość tekstu… możemy wszystko tak dopasować żeby było idealnie! co najważniejsze do zaczętego projektu możemy powrócić i dokończyć projektowanie w dowolnym czasie.

fotoksiążka może być świetnym prezentem dla naszych bliskich. może zostać dostarczona bezpośrednio na wybrany przez nas adres. W swojej fotoksiążce postanowiliśmy zamieścić w niej zdjęcia z Instagrama co było genialnym pomysłem i już niebawem musimy zrobić kontynuacje. Polecamy każdemu.”

Zapraszamy do całego wpisu redaktor Agaty z bloga zapisanechwile.pl tutaj:
„Drukowane emocje”.

Zapraszamy do zaprojektowania na printu.pl swojej fotoksiążki z Instagrama. Może to być także świetny prezent na urodziny dla kogoś, kto jest miłośnikiem tej aplikacji. A inne instabooki Printu zobaczysz tutaj.

Zdjęcia z telefonu (2) Zdjęcia z telefonu (3) Zdjęcia z telefonu (4) Zdjęcia z telefonu (5) Zdjęcia z telefonu (6) Zdjęcia z telefonu (7) Zdjęcia z telefonu (8) Zdjęcia z telefonu (9) Zdjęcia z telefonu (10)

Zdjęcia z telefonu (1) Zdjęcia z telefonu (11)