Zdjęcia z Instagrama

instabook-Printu„Uwielbiam przeglądać zdjęcia, dzięki nim wracają wspomnienia… Uwielbiam łapać chwile ulotne jednym małym pstryk… wspomnienia zamknięte w jpgach… cyfrowe kadry codzienności… Aparatu nie mam na co dzień pod ręką… ale telefon zawsze na jej wyciągniecie… Tak się składa, że ostatnimi czasy większość zdjęć ląduje na Instagramie

Takie urywki, skrawki naszego życia… dlatego, gdy na na dzień matki tworzyłam sobie w prezencie fotoksiążkę bardzo byłam rada, że w ofercie Printu pojawiły się instabooki :) Książka ze zdjęciami z Instagrama zdecydowanie ma swój urok i jest świetnym sposobem na zatrzymanie ulubionych kadrów w papierowej formie.

Zdjęcia z komórki możemy wydrukować w postaci fotoksiążki jako #InstabookPrintu. Swoje zdjęcia z Instagrama pobieramy bezpośrednio w aplikacji Printu. Kreacja książki jest prosta, intuicyjna i bardzo przyjemna… Dobrej jakości druk, estetyka wykonania… polecam :)”

Zapraszamy do całego wpisu redaktor Ani z bloga vikisiezna.blogspot.com tutaj:
„Instabook PRINTU”.

Zapraszamy do projektowania na printu.pl swojej fotoksiążki na dzień mamy lub dzień taty. A poniżej więcej zdjęć fotoksiążek Ani. Inne instabooki Printu zobaczysz tutaj.

Zdjęcia z instagrama (7) Zdjęcia z instagrama (8) Zdjęcia z instagrama (9) Zdjęcia z instagrama (10)

Zdjęcia z instagrama (1) Zdjęcia z instagrama (1) Zdjęcia z instagrama (2) Zdjęcia z instagrama (3)