Fotoksiążka dwulatka

Mam 2 latka„Pamiętam dzień, w którym na teście ciążowym zobaczyłam dwie kreski. Pamiętam radość przemieszaną w równych proporcjach z niewyobrażalną obawą i strachem. Czy podołam? Czy razem damy radę i czy wszystko będzie tak jak być powinno? Od tamtej pory rozpoczął się w mym życiu czas wicia gniazda. I to dosłownie.

Chciałam przyjąć królewicza w domu pełnym wyczekiwania, gotowym na jego przyjęcie i udało się. Moje małe zawiniątko zamieszkało w ślicznym pokoiku, w którym wszystko zostało stworzone dla niego i z myślą o nim. On sam rósł, z dnia na dzień zmieniał się i chłonął wiedzę oraz otaczający go świat niczym mech krople rosy.

Wspominałam Wam już o mojej manii chwytania chwil w formie pamiątkowych fotografii. Mój mały chłopczyk zmienia się tak szybko, że unikatowe chwile z jego życia ulatywałyby w przestrzeń niczym mgła. Dzięki mojej niekończącej się kolekcji zdjęć Jasieczka, na swój sposób cofam się w czasie, odtwarzając w mej pamięci pierwszą zjedzoną przez synka marcheweczkę, pierwszy sukces na nocniku, pierwsze „mama” i jego pierwsze, niezdarne kroczki. A chwile warte zapamiętania mnożą się z każdą nawet najmniejszą chwilą, przez co dysk na komputerze, a także specjalnie zakupiony dysk przenośny o ogromnej pojemności pękają w szwach. A co by było gdyby nagle zniknęły? Komputer może się zepsuć, dysk może paść…

Dlatego cieszę się, że mogę swe skarby zamknąć w formie sentymentalnej książki. Co więcej postanowiłam każdy kolejny rok życia mojego synka uwieczniać właśnie w takiej formie. Mam już dwie części i zbieram materiał na tą następną z okazji trzech lat synka, które za nieco ponad rok, a to przeraźliwie szybko zleci”.

Zapraszamy do całego wpisu redaktor Ani z bloga anyahblog.blogspot.com tutaj:
„Kolejne 365 dni wspomnień zamknięte w krótkiej chwili”.

Stwórz piękną, sentymentalną fotoksiążkę ze zdjęciami swojego dwulatka, na pamiątkę. Na printu.pl zrobisz to łatwo, szybko i online. A inne pomysły na fotoksiążki dla dziecka znajdziesz tutaj.

          Fotoksiążka dwulatka (1) Fotoksiążka dwulatka (2) Fotoksiążka dwulatka (3) Fotoksiążka dwulatka (4) Fotoksiążka dwulatka (5) Fotoksiążka dwulatka (6) Fotoksiążka dwulatka (7) Fotoksiążka dwulatka (8) Fotoksiążka dwulatka (9) Fotoksiążka dwulatka (10) Fotoksiążka dwulatka (11)