Idealny prezent dla mamy

Idealny prezent dla mamy

„Tak często mówiłam sobie, że nigdy nie będę taka jak Ona. Choć w dzieciństwie była moją najlepszą przyjaciółką, największą powierniczką, tak w okresie dojrzewania, przyrzekałam, że nigdy nie będę dla swoich dzieci taka jak Ona. Że nigdy niczego im nie będę zabraniała, że pozwolę im na „bycie sobą”, na bunt, na wolność. Nie rozumiałam.

Zauważam w sobie jej cechy. Najczęściej te, które naście lat temu stały pod hasłem „nigdy taka nie będę”. Teraz nie wiem czy tak bardzo chcę je w sobie zwalczać. Czasami wzdycham z lekkim uniesieniem kącików ust – bo przecież to takiej jej. Wierzę, że każda matka chce dla swojego dziecka wszystkiego co najlepsze. Że nawet gdy popełnia błędy, podejmuje złe decyzje, wtrąca się, ustawia po kątach, dyktuje reguły – robi to z myślą o dziecku – o lepszym jutrze, o lepszym starcie w dorosłości, o dobrym życiu. To wszystko przeszyte niewidzialną nitką miłości, która mimo, że tak często zrywana – wciąż wiąże supełki porozumienia.

Nie ważna jaka jesteś. Nie ważna jaka będziesz. Nie ważne to co było wczoraj. Ważne, że jesteś Mamą.

A prezent na dzień mamy od PRINTU. Uwielbiam fotografie, uwielbiam uchwycone wspólne chwile, po które  mogę sięgnąć w każdej chwili. Prezent idealny. Również na Dzień Ojca”.

Zapraszamy do całego wpisu redaktor Angeliki z bloga mama-granda.pl tutaj:
„Nigdy nie będę taka jak ona”.

Zapraszamy do projektowania – na printu.pl stworzycie piękny prezent na dzień mamy, ale też dzień dziecka i prezent na dzień taty! A więcej zdjęć książki Angeliki poniżej.

Fotoksiążka mamy (1) Fotoksiążka mamy (2) Fotoksiążka mamy (3) Fotoksiążka mamy (4) Fotoksiążka mamy (5) Fotoksiążka mamy (6) Fotoksiążka mamy (7) Fotoksiążka mamy (8) Fotoksiążka mamy (9) Fotoksiążka mamy (10) Fotoksiążka mamy (11) Fotoksiążka mamy (12)