Co podarować tacie?

Co podarować tacie
Dzień taty to dla nas wyjątkowy dzień! Świętujemy go podwójnie – to właśnie w dzień Taty 3 lata temu dowiedzieliśmy się, że za kilka miesięcy do naszej rodziny dołączy Nela :) Dlatego szukam prezentów, które celebrują nasze wspólne chwile. Właśnie w ten sposób trafiłam na prezent, dzięki któremu Dzieciole podarowały Tacie małą kapsułę czasu. A właśnie o to chodzi w prezentach aby przyniosły nam te odłamki szczęścia!”

Fotoksiążka to idealnie spersonalizowany prezent, który każdy z nas może stworzyć po swojemu. Ja stawiałam na nasze wspólne momenty. Na czas kiedy reszta świata się nie liczy, bo jesteśmy ze sobą. Często wracam do nich przeglądając zdjęcia na dysku jednak L. najzwyczajniej w świecie nie ma na to czasu. Kiedy oglądałam album widziałam te błyski wzruszenia w jego oczach. Chciałam aby czuł, że to wyjątkowy prezent, a nie „zwykły” album ze zdjęciami. Stąd też pomysł na umieszczenie dialogów z Dzieciolami :)

To prezent idealny nie tylko dla Taty. Wystarczy włożyć w niego trochę uczuć, a poruszy niejedno serce :) U nas zrobił furorę, więc jeśli chcecie uszczęśliwić bliską Wam osobę wskakujcie drukować emocje”.
Zapraszamy do całego wpisu redaktor Alicji z bloga poliszmamidzieciole.pl tutaj:
„Podaruj emocje, czyli jak uszczęśliwić tatę”.

Jeśli i Tobie potrzebny będzie piękny prezent dla Taty, pamiętaj o PRINTU – u nas stworzysz wyjątkowy podarunek. A poniżej więcej zdjęć Alicji, zapraszam!

Co podarować tacie (15) Co podarować tacie (2) Co podarować tacie (3) Co podarować tacie (4) Co podarować tacie (5) Co podarować tacie (6) Co podarować tacie (7) Co podarować tacie (8) Co podarować tacie (9) Co podarować tacie (10) Co podarować tacie (11) Co podarować tacie (12) Co podarować tacie (13) Co podarować tacie (14) Co podarować tacie (16)