Wydanie książki

Własna książka„Moja trójka nie jest zaskoczeniem. Znajdzie się nie niej lista wypraw na Alaskę, Chile i na Madagaskar. Nie powiem, coś jest w mrzonkach o książce… może chodzi o chęć zostawienia po sobie śladu, dla wnuków, dla potomności? Im bardziej o tym myślę tym bardziej chcę sprawić sobie taką pamiątkę. Wpadłam na pewien pomysł. Zebrałam zdjęcia z ostatniej podróży na Kubę i wydrukowałam je w postaci książki.

Wybór padł na Printu.pl który nie dość że zrealizował, zadbał o niezawodne narzędzie do kreacji, to jeszcze dostarczył w tempie ekspresowym. To genialne rozwiązanie zwłaszcza dla niecierpliwców – książkę otrzymałam w ciągu trzech dni od momentu zamówienia! Fakt jest to świetna pamiątka, ale nie tylko. Praca nad książką uporządkowała mój materiał z wyprawy i pozwoliła mi spojrzeć na fotki nie tylko krytycznym okiem”.

Zapraszamy do całego wpisu redaktor Marty z bloga placekzostajewdomu.pl tutaj:
„Warto miewać sny i je spełniać”.

Jeśli i Tobie marzy się wydanie własnej książki zapraszamy na printu.pl

W zasięgu Twojej ręki jest właściwie każda książka: własna książka kucharska, tomik wierszy, kryminał czy saga rodzinna.

Jak przygotować własną książkę?

– przygotuj materiały
– wybierz zdjęcia lub grafiki- załóż konto na printu.pl
– wybierz interesujący Cię format, oprawę i papier
– zaprojektuj okładkę (dodaj tytuł, imię i nazwisko autora) oraz strony w środku książki (ostatnią stronę możesz poświęcić na spis treści, wówczas pamiętaj, aby ponumerować strony w książce)
– zapisz projekt i złóż zamówienie na tyle egzemplarzy ile potrzebujesz (w przypadku wyceny dla większej ilości egzemplarzy napisz na adres [email protected] – uwzględnij ile sztuk, format, jaka oprawa, ilość stron)

Ciesz się swoją własną książką :)