Fotoksiążka z wakacji we Włoszech

Fotoksiążka z Włoch

Włochy to częsty kierunek podróży Polaków. Najchętniej wybieramy klasykę – podróże szlakami największych atrakcji turystycznych. Niezależnie jednak od tego gdzie się znajdziemy, przywieziemy masę zdjęć i słonecznych wspomnień. Warto nadać im piękną oprawę i wydrukować w postaci fotoksiążki Printu – jak zrobiła to Agata z bloga zwalizka.pl

„Od kiedy Printu wprowadziło gotowe szablony podróżnicze, przepadłam po uszy. Najbardziej podobają mi się te dedykowane dla konkretnych krajów – taką też wybrałam do umieszczenia swoich zdjęć – w końcu wakacje spędziłam we Włoszech, więc idealnie się złożyło. Zresztą zobaczcie sami – na stronie możecie podejrzeć zawartość każdego szablonu. Szablony podróżnicze polubiłam nie tylko ze względu na fajną szatę graficzną nawiązującą do konkretnego państwa, ale też dlatego, że przewidują miejsce na różne rozmiary zdjęć. Idealnie wkomponowały mi się tam widoki, zdjęcia detali, a nawet panoramy (i o dziwo dała radę i świetnie wyszła panorama z Taorminy zrobiona telefonem komórkowym!)”.

Zapraszamy do całego wpisu redaktor Agaty z bloga zwalizka.pl tutaj: „Wspomnienie wakacji – fotoksiążka na włoskim szablonie„.

Swoją fotoksiążkę wakacyjną stworzysz tutaj.

Fotoksiążka z Włoch (1) Fotoksiążka z Włoch (2) Fotoksiążka z Włoch (3) Fotoksiążka z Włoch (4) Fotoksiążka z Włoch (5) Fotoksiążka z Włoch (6) Fotoksiążka z Włoch (7) Fotoksiążka z Włoch (8) Fotoksiążka z Włoch (9) Fotoksiążka z Włoch (10) Fotoksiążka z Włoch (11) Fotoksiążka z Włoch (12) Fotoksiążka z Włoch (13) Fotoksiążka z Włoch (14) Fotoksiążka z Włoch (15) Fotoksiążka z Włoch (16) Fotoksiążka z Włoch (17)

DSC_6961