Jak łapać ulotne chwile

Jak łapać ulotne chwile

Marlena od jakiegoś czasu marzyła o uporządkowaniu swoich zdjęć. Wreszcie znalazła na to czas i stworzyła swoją pierwszą fotoksiążkę w PRINTU. O tym doświadczeniu pisze: „Kiedy zrobicie to po raz pierwszy. Kiedy dostaniecie przepiękną księgę z waszą historią, obiecuję Wam, że następnym razem siły i wena przyjdą szybciej”. Marlena była pod ogromnym wrażeniem naszych fotoksiążek: „Chwile ulotne, łapię…”. Zdjęcia jej fotoksiążki poniżej.

Jak łapać ulotne chwile  (1) Jak łapać ulotne chwile  (2) Jak łapać ulotne chwile  (3) Jak łapać ulotne chwile  (4) Jak łapać ulotne chwile  (5) Jak łapać ulotne chwile  (6) Jak łapać ulotne chwile  (7) Jak łapać ulotne chwile  (8) Jak łapać ulotne chwile  (9) Jak łapać ulotne chwile  (10) Jak łapać ulotne chwile  (11) Jak łapać ulotne chwile  (12) Jak łapać ulotne chwile  (13) Jak łapać ulotne chwile  (14)

Jak łapać ulotne chwile (1) Jak łapać ulotne chwile (2) Jak łapać ulotne chwile (3) Jak łapać ulotne chwile (4) Jak łapać ulotne chwile (5) Jak łapać ulotne chwile (6) Jak łapać ulotne chwile (7)