GWARANCJA DOSTAWY PRZED ŚWIĘTAMI 2015

gwarancja dostawy na święta bożego narodzeniaZłóż i opłać zamówienie do czwartku 10 grudnia 2015 włącznie, aby mieć pewność, że otrzymasz fotoksiążkę przed świętami Bożego Narodzenia. Nie odkładaj zakupu prezentów na ostatni moment. Zasady akcji dostępne są poniżej.

Zasady akcji promocyjnej „Gwarancja dostawy przed Świętami” poniżej.

1.  Akcji promocyjnej podlegają zamówienia złożone i opłacone na stronie www.printu.pl do 10 grudnia 2015r. włącznie z opcją dostawy na terenie Polski (Jeśli zamówienie jest składane 10 grudnia 2015r. najlepiej wybrać system szybkich płatności  PayU).

2.  Jeżeli zamówienie złożone i opłacone do 10 grudnia zostanie dostarczone we wskazane miejsce po 24 grudnia 2015r., Klient otrzyma kupon rabatowy na kolejne zakupy na stronie www.printu.pl o wartości 50 zł (wartość zamówienia musi wynosić minimum 51 zł).

3.  Warunkiem przyznania rabatu jest zrealizowanie zamówienia objętego akcją oraz
zgłoszenie przez Klienta opóźnienia poprzez wysłanie e-maila na adres: [email protected] z numerem zamówienia i opisem opóźnienia, nie później niż do 31 grudnia 2015r.

4.  Jeżeli zamówienie nie zostało zrealizowane przed 25 grudnia 2015 r. z powodów leżących po stronie Klienta (nieprawidłowe dane kontaktowe/adresowe, nieobecność w miejscu dostawy, nieodebranie zamówienia) – rabat nie zostanie przyznany.

5.  O przyznaniu rabatu Klient zostanie poinformowany drogą e-mailową w ciągu 5 dni roboczych od zgłoszenia.