Fotoksiążka na dzień taty

Fotoksiążka na dzien taty

„Przykład książkowy, który u mnie sprawdził się idealnie. Z tatą moim mam za sobą bujną przeszłość. On nie jest człowiekiem o prostym charakterze. Ja chcą nie chcąc, odziedziczyłam wiele jego genów. Na ten moment tato jest chyba moim najlepszym przyjacielem, który wie o mnie praktycznie wszystko.

Jesteśmy w stanie ze sobą rozmawiać i dyskutować, wzajemnie sobie pomóc i wyciągnąć się nawet z tych najbardziej poważnych tarapatów. Tego mi w życiu brakowało. Wraz z tym przyszedł ogromny spokój i stabilizacja w moim życiu. W życiu moim i w życiu Karola.

Pamiętacie TEN wpis? Fotoksiążka, tak mocno mnie urzekła, że nie byłam w stanie przejść obok tematu obojętnie. Już niedługo dzień ojca i dzień matki. NIE MA lepszego prezentu dla rodziców, niż zbiór kadrów życia ukochanych przez nich osób. Taki prezent chyba u każdego rodzica wywołała falę rozczulenia i niejedną łezkę w oku!”

Zapraszamy do całego wpisu redaktor Ani z bloga www.annaslaweta.com tutaj:
„Printu – drukujemy emocji”.

Fotoksiążka to piękny prezent dla taty na wiele okazji, szczególnie jako prezent na dzień taty. A więcej pięknych zdjęć z przekazania prezentu – fotoksiążki przez Anię swojemu tacie, poniżej. Zapraszamy!

Fotoksiążka na dzień taty (1) Fotoksiążka na dzień taty (2) Fotoksiążka na dzień taty (3) Fotoksiążka na dzień taty (4) Fotoksiążka na dzień taty (5) Fotoksiążka na dzień taty (6) Fotoksiążka na dzień taty (7) Fotoksiążka na dzień taty (8) Fotoksiążka na dzień taty (9) Fotoksiążka na dzień taty (10) Fotoksiążka na dzień taty (11) Fotoksiążka na dzień taty (12) Fotoksiążka na dzień taty (13) Fotoksiążka na dzień taty (14) Fotoksiążka na dzień taty (15) Fotoksiążka na dzień taty (16) Fotoksiążka na dzień taty (17) Fotoksiążka na dzień taty (18) Fotoksiążka na dzień taty (19) Fotoksiążka na dzień taty (20) Fotoksiążka na dzień taty (22)  Fotoksiążka na dzień taty (24) Fotoksiążka na dzień taty (25) Fotoksiążka na dzień taty (26) Fotoksiążka na dzień taty (27) Fotoksiążka na dzień taty (28) Fotoksiążka na dzień taty (29)