Fotoksiążka na Dzień Mamy

Prezent na dzień MamyZbliża się jeden z bardziej wyjątkowych dni w roku, kiedy możemy podziękować naszym mamom za to, że są i za to jak wiele dla nas uczyniły. Z pewnością każdy z was chciałby zrobić to w wyjątkowy sposób, dlatego to co mogę wam polecić to oczywiście wykonanie fotoksiążki pełnej pięknych wspomnień. Taki prezent dla mamy będzie najpiękniejszy!

Każda mama jest inna, każda jest na inny sposób wyjątkowa i niepowtarzalna. Projektując dla niej fotoksiążkę powinniśmy postawić sobie pytanie, co sprawia, że ona jest jedyną w swoim rodzaju? Bezgraniczna miłość, wsparcie, opiekuńczość, poczucie humoru? Jaka jest moja mama? Empatyczna, uśmiechnięta, rozsądna, ciepła, racjonalna? Co dzięki niej osiągnęłam w życiu? Edukację, pracę, pasje? W czym mnie wspiera? Pytania te pomogą mogą nam stworzyć klimat i ciekawą narrację dla naszej fotoksiążki.

Opowiastka

Opowiedz o waszym wspólnym życiu. Jestem pewna, że Twoja mama trzyma w szufladach Twoje pierwsze rysunki i laurki z okazji jej urodzin albo Dnia Mamy – wykorzystaj to! Wybierz do tego wasze rodzinne zdjęcia a także takie, na których jesteś tylko ty i Ona. Stwórz intymny klimat dzięki zdjęciom i pamiątkom, które dużo dla was znaczą. Taka opowieść będzie cudownym prezentem.

Dziękuję Ci Mamo!

Jest wiele rzeczy za które można i trzeba podziękować naszej mamie. Każdy z nas ma kilka takich rzeczy, które nie udałyby się bez niej i dzięki niej. Warto je teraz przytoczyć i uświadomić jej, że jest naszym wzorem od samego początku do teraz. Wykorzystaj twoje zdjęcia, kiedy kończysz edukacje, stoisz na podium, cieszysz się bardzo z jakieś rzeczy, którą Ona ci podarowała, wsiadasz do pierwszego samochodu, który Ona pomagała kupić. Zrób sobie z nią selfie, na którym mocno ja całujesz i umieść to zdjęcie na okładce lub końcowej kartce z wielkim napisem „Dziękuję Ci, Mamo!”

Mamo, miałaś rację!

Mamy mają w sobie coś takiego, że zawsze mają rację, mimo, że nam wydaje się, że tak nie jest. Im jesteśmy starsi tym bardziej doceniany jej rolę jako mędrca, mentora, osoby doświadczonej i bardzo mądrej życiowo, która udziela dobrych rad. Pomyśl, w czym pytałaś mamę o zdanie niepewna swojej przyszłości, decyzji? Mama zapewne uwierzyła w Ciebie, podpowiedziała i miała rację! Może wahałaś się przy wyborze studiów, albo nie byłaś pewna czy je ukończysz? Dzięki Mamie to się zmieniło? Zrób o tym fotoksiążkę!

Mamo, kocham Cię!

Żaden z powyższych pomysłów nie przypadł Ci do gustu? Może wystarczy tak po prostu powiedzieć jej Kocham Cię? Kocha się bezgranicznie, mimo, że fotoksiążka ma ograniczą liczbę z stron, z pewnością uda Ci się to wyrazić. Wykorzystaj zdjęcia, gdzie Twoja mama jest w gronie najbliższych osób, śmieje się, rozmawia, jest szczęśliwa i po prostu je zamieść. Na końcu napisz, że ją bardzo kochasz i tyle starczy. Minimalizm niekiedy wyczerpuje temat najbardziej.

Mam nadzieję, że z naszą pomocą Fotoksiażka dla twojej Mamy okaże się najwspanialszym prezentem, dzięki któremu złożysz jej najserdeczniejsze życzenia. Zapraszamy do projektowania fotoksiążki na printu.pl