Fotoksiążka dla Mamy

Prezent dla mamy„Jestem typową, zodiakalną rybą. Sentymentalną, romantyczną, gromadzącą przedmioty, które coś dla mnie znaczą. Ten blog (hubisiowo.pl) to forma pamiątkowej skrzyni, do której wrzucam moje wspomnienia związane z Hubertem. Kocham też zdjęcia, mam ich ogromną ilość. Moi bliscy już nawet nie protestują, gdy robię stumilionowe zdjęcia. Gdy urodził się Hubert obiecałam sobie, że z każdego roku będę wybierać ulubione i tworzyć fotoksiążkę.

Pierwszą stworzyłam przy współpracy z Printu.pl, a gdy zobaczyłam efekty, już z nimi zostałam.

Mój prezent na Dzień Matki to dzieło PRINTU. Kolejna, trzecia juz w mojej kolekcji fotoksiążka własnie do mnie dotarła. Pięknie oprawiona, świetnej jakości, z moimi ukochanymi zdjęciami z 2014 r. W tym samym formacie i z tą samą, lśniącą okładką, co dwie poprzednie. Trzymając ją w dłoniach poczułam autentyczne wzruszenie”.

Zapraszamy do całego wpisu redaktor Asi z bloga hubisiowo.pl tutaj:
„Podaruj mamie emocje”.

Zapraszamy do projektowania na printu.pl swojej fotoksiążki dla mamy. A poniżej więcej zdjęć fotoksiążek Asi.

Fotoksiążka na dzień mamy (1)Fotoksiążka na dzień mamy (2)Fotoksiążka na dzień mamy (3)Fotoksiążka na dzień mamy (4)Fotoksiążka na dzień mamy (5)Fotoksiążka na dzień mamy (6)Fotoksiążka na dzień mamy (7)Fotoksiążka na dzień mamy (8)Fotoksiążka na dzień mamy (9)Fotoksiążka na dzień mamy (10)Fotoksiążka na dzień mamy (11)Fotoksiążka na dzień mamy (12)