Prezent na dzień mamy

Prezent dla mamy na dzień mamy„Od czasu do czasu, późnym wieczorem kiedy w około słychać jedynie rytmiczne oddechy śpiących maluchów wtulam się w ciepłą kołdrę i z kubkiem gorącej herbaty zatracam się na moment we wspomnieniach. Przeglądam albumy, zdjęcie po zdjęciu. Wpatruję się w uśmiechy i błysk w oczach dzieciaków, cudowne chwile zamknięte w obrazach.

Nasze rodzinne życie to droga, ścieżka, którą udeptujemy wspólnie odkąd dzieci pojawiły się na świecie. Czasami prowadzi pod górę, czasami pędzimy bez żadnych przeszkód do przodu. Tę naszą wspólną drogę pokazuje prezent, który przygotowano dla mnie z okazji dnia matki. Tato i dzieciaki postarali się bardzo. Piękna, pełna zdjęć, solidnie wykonana, oprawiona w płótno z zaledwie jedną, ale jakże cudowną, dedykacją…

Fotoksiążka PRINTU, która właśnie zagościła na półce z naszymi albumami skradła moje serce… Fotoksiążki PRINTU nie są dla nas nowością. Na naszych półkach gości ich już kilka – KLIKKLIKKLIK. Każda z nich wyjątkowa, każda odmienna, każda zapierająca dech w piersiach – dlaczego? Bo jest o nas, o skrawkach naszego życia, o tym, co chcemy na przyszłość zachować, czym wyjątkowym się podzielić. Ponieważ forma fotoksiążki bardzo przypadła nam do gustu, pewnie z każdą kolejną okazją, a nawet i bez niej, pojawiać będzie się ich więcej”.

Zapraszamy do całego wpisu redaktor Agnieszki z kreatywnik.bloog.pl tutaj:
„Chwile zamknięte w obrazach – fotoksiążka PRINTU”.

Zapraszamy do projektowania na printu.pl swojej fotoksiążki na dzień mamy lub jako prezent na dzień taty. A poniżej więcej zdjęć fotoksiążek Agnieszki.

Fotoksiążka na dzień mamy  (1) Fotoksiążka na dzień mamy  (2) Fotoksiążka na dzień mamy  (3) Fotoksiążka na dzień mamy  (4) Fotoksiążka na dzień mamy  (5) Fotoksiążka na dzień mamy  (6)

Prezent na dzień mamy