Zobacz szablon
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Fotoalbum

Księga Gości z ankietami (standard)

rozmiar
W trakcie projektowania nie można zmienić rodzaju produktu i formatu.
papier
Dotyczy również okładki produktu.
wybierz format

Ocena 4.5
(130 oceny)

Szablon
premium
+29,99 zł
DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON

Księga Gości weselnych - uczucia zamknięte w nietypowej pamiątce

Najprzyjemniejszy czas mija nieubłaganie szybko - nim się obejrzysz, wyczekiwany dzień Waszego ślubu i wesela będzie już za Wami.

W ferworze przygotowań do ślubu niezwykle łatwo zapomnieć o kwestii odpowiedniego upamiętnienia tych chwil, by móc je ponownie przeżyć, nawet po wielu latach. Zdjęcia czy ślubny reportaż zatrzymają czas, miejsce oraz atmosferę panującą w tym dniu. Nie zachowają jednak emocji każdego z Gości weselnych. Prawdopodobnie nie z każdym z nich zdążysz zamienić więcej niż kilka słów. Jest więc ryzyko, że część refleksji i wrażeń pozostaną niewypowiedziane…

Dlatego stwórz dla Gości przestrzeń, w której będą mogli “na gorąco” przekazać dokładnie to, co czują. Idealnie sprawdzi się w tej roli Księga Gości z ankietami, które nie tylko umożliwiają zapis życzeń dla Młodej Pary czy zabawnego wierszyka. Zachęcają również Gości do ciekawych i pomysłowych wpisów poprzez odpowiedzi na nietypowe pytania.

Oryginalna Księga Gości z ankietami i miejscem na wpis

Księga Gości to miejsce, w którym zaproszeni będą mogli przelać kilka słów i własnych przemyśleń na papier w czasie, gdy Ty i Twój towarzysz życia będziecie celebrować swój wyjątkowy dzień.

Zamawiając “Księgę Gości z ankietami (standard)” w pierwotnej formie, otrzymasz:
- personalizowaną okładkę z komórkami zdjęciowymi, w których możesz umieścić fotografie z sesji narzeczeńskiej, pierwsze wspólne zdjęcia lub po prostu ujęcia, które darzysz sentymentem;
- instrukcję na pierwszej stronie projektu, która w razie wątpliwości podpowie Gościom jak wypełnić weselne ankiety;
- 36 weselnych ankiet, zawierających krótkie pytania z miejscem na odpowiedzi oraz pole na rysunek Pary Młodej;
- miejsce z cytatem na ostatniej stronie projektu. Możesz zachować tam dowolny tekst - ulubioną sentencję, fragment piosenki, który jest dla Was ważny (przykładowo, korzystając z utworu wybranego na pierwszy taniec) lub motto, którym Ty i Twój partner się kierujecie;
- dwa czarne markery permanentne marki Stabilo OHPen o grubości linii 0,7mm. Sugerujemy używanie w produkcie oryginalnie dołączonych do zestawu markerów, aby zapewnić najlepszą jakość i komfort zapisu na stronach Księgi Gości.

Nietypowa Księga Gości. Ankiety, wpisy, życzenia - miejsca na prawdziwe emocje

Ankiety Księgi Gości zostały zbudowane w taki sposób, aby skłonić do przemyśleń oraz dać możliwość ponieść się fantazji podczas tworzenia odpowiedzi.

W wypełnionych przez Twoich Gości ankietach z pewnością nie zabraknie humoru i głębokiej refleksji. Odpowiedzi mogą zaskoczyć, rozbawić i onieśmielić! W niejednym przypadku umożliwią "przełamanie lodu" i pozwolą przedstawić się Gościom ze strony, której dotąd nie pokazywali.

Księga Gości to subtelny towarzysz Gości, w czasie trwania weselnej uroczystości.

Instrukcja do Księgi Gości na pierwszej stronie produktu

Ankiety Księgi Gości zostały zbudowane w taki sposób, aby skłonić do przemyśleń oraz dać możliwość ponieść się fantazji podczas tworzenia odpowiedzi.

Na pierwszej stronie produktu “Księga Gości z ankietami (standard)” znajdziesz kilka gotowych zdań skierowanych do Twoich bliskich. Ujęte zostały w nich:
- krótkie podziękowania za przybycie na ceremonię;
- prośba o wpis do Księgi Gości;
- instrukcja wyjaśniająca czym i jak wypełnić ankiety;
- informacja, w jakim celu Para Młoda pragnie stworzyć wspólnie z Gośćmi tę pamiątkę.

Gotowa instrukcja w Księdze Gości pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości. Pamiętaj jednak, że wszystkie pola tekstowe są edytowalne, co oznacza, że możesz zapisać w nich dowolne treści.

Boho Księga Gości z elementami złota

"Księga Gości z ankietami (standard)" została zaprojektowana w duchu stylu boho - naturalnych, lekkich elementów ozdobnych i delikatnych, teksturowanych teł. Całość została zachowana w kremowej kolorystyce, przełamanej brudnym różem i odcieniami bordo. Nie brakuje również metalicznych tonów w postaci złoconych dodatków.

To niezwykłe połączenie delikatności z elegancją jest na tyle uniwersalne, że idealnie wpasuje się w klimat panujący na Twoim weselu.

Personalizowana Księga Gości - wykonaj własny projekt, dostosowany do potrzeb

Produkt “Księga Gości z ankietami (standard)” jest w pełni edytowany, dzięki czemu możesz go spersonalizować pod własne potrzeby. Dostosuj obszerność Księgi do liczby planowanych Gości na weselu, edytuj treść ankiet pod własne preferencje lub przekształć okładkę, instrukcję czy miejsce na cytat.

Twój projekt może zawierać od 20 do 40 stron. W szybki sposób zduplikujesz strony z ankietami do tylu, ilu Gości przewidujesz na Weselu (przykładowo: jeśli otrzymałeś potwierdzenie obecności 30 par/rodzin na Weselu to zamów projekt zawierający 32 strony).

Wykonaj własny projekt Księgi Gości i zyskaj pamiątkę dostosowaną do Twoich preferencji i wymagań. Pierwotny projekt Księga Gości może stanowić bazę do stworzenia nowego, wyjątkowego produktu z innymi pytaniami ankietowymi i pomysłowym designem.

Gdzie umieścić Księgę Gości na weselu?

Zastanawiasz się, w jakim miejscu powinna znajdować się Księga Gości?

Najlepiej sprawdzi się pozostawiona na stoliku przy wejściu na salę weselną, przy tablicy powitalnej lub w innym, łatwo dostępnym miejscu. Obok połóż dołączone do zestawu markery i oczekuj niezwykłych efektów końcowych!

Księga Gości stanowi oryginalną atrakcję dla Gości podczas imprezy, jak również piękną pamiątkę dla Młodej Pary. Wspomnienia są żywe, gdy o nich pamiętamy - niestety pamięć z upływem lat lubi płatać figle. Pamiątkowe wpisy w Księdze Gości pozwolą zachować unikatowe myśli i słowa ważnych osób na długie lata.

Cena wybranego fotoalbumu: - zł za pierwsze 20 stron
Dodatkowa strona: - - pełny cennik fotoalbumu

Podaruj fotoalbum w opakowaniu prezentowym

Pragniesz zachwycić bliską osobę prezentem w formie fotoalbumu? Dobierz w koszyku jedno ze specjalnych opakowań przygotowanych na miarę Twoich potrzeb. Spraw, by stworzony podarunek w pełni oddał emocje, które chcesz przekazać.

 • OPAKOWANIE ELEGANCKIE

 • OPAKOWANIE OKOLICZNOŚCIOWE

 • OPAKOWANIE OKAZJONALNE

 • OPAKOWANIE MINIMALISTYCZNE

 • OPAKOWANIE UNIWERSALNE

 • OPAKOWANIE OKOLICZNOŚCIOWE

Pssst… Niektóre opakowania prezentowe są przygotowane tylko pod konkretny format fotoalbumu.

100 dni
na zwrot!

100 dni na zwrot!

Fotoalbum Printu posiada gwarancję najwyższej jakości. Fotoalbum nie spełnia Twoich oczekiwań?
Masz 100 dni na zwrot, bez podania przyczyny.

Sprawdź szczegóły >

3 rozmiary fotoalbumu
od 20 do
40 stron
Papier matowy błyszczący
106
SZABLONÓW

Fotoalbum - Twoje wspomnienia w jakości premium

Fotoalbum Printu to jakość, na którą zasługują Twoje zdjęcia. Naświetlane sztywne karty oraz papier fotograficzny premium są gwarancją trwałości Twoich wspomnień. Zatrzymaj najważniejsze momenty w Twoim życiu i powracaj do nich w każdej chwili.

Otwierany na płasko Perfekcyjnie odwzorowane kolory Papier fotograficzny Sztywne strony Naświetlane karty

Podgląd szablonu
Szablon
Premium
Dowolnie
edytuj
szablon
Ocena
4.5 / 5.0
 • 1
  Wybierz
  szablon
 • 2
  Dodaj i
  ułóż zdjęcia
 • 3
  Edytuj
  teksty i grafiki
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoalbum >

Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!