*Kod otrzymuje fotograf po każdych 12 miesiącach uczestnictwa w programie partnerskim, który w ich trakcie złożył min. 5 zamówień na stronie Printu. Kod może zostać indywidualnie wykorzystany przez fotografa lub stanowić nagrodę w zorganizowanym przez niego konkursie we własnych mediach społecznościowych. Otrzymany kod obniża wartość zamówienia fotoksiążki (w twardej oprawie w formacie 25x20, liczącej do 40 stron) do kwoty 1 zł.

WARUNKI PRZYSTĄPIENIA DO PROGRAMU BASIC:

Potrzebujesz tylko portfolio online, będące potwierdzeniem świadczenia profesjonalnych usług fotograficznych.

Co należy zrobić? Na adres [email protected] prześlij link do portfolio i informację o chęci uczestnictwa w Programie Partnerskim w wersji BASIC. Po weryfikacji portfolio otrzymasz odpowiedź zwrotną. Następnie, jako uczestnik programu zamówisz testowe produkty:

- Fotoksiążkę w dowolnym formacie, liczącą 20 stron - za 1 zł,

- Fotoalbum - 50% taniej.

WARUNKI PRZYSTĄPIENIA DO PROGRAMU PRO:

1. Posiadanie portfolio online, które potwierdzi świadczenie profesjonalnych usług fotograficznych,

2. Prowadzenie własnej strony internetowej, na której będziesz mógł umieścić odnośnik do strony Printu (na przykład w sekcji “Partnerzy”).

Co należy zrobić? Na adres [email protected] prześlij link do portfolio i adres strony internetowej oraz informację o chęci uczestnictwa w Programie Partnerskim w wersji PRO. Po weryfikacji portfolio i strony internetowej otrzymasz odpowiedź zwrotną. Następnie, jako uczestnik programu zamówisz testowe produkty:

- Fotoksiążkę w dowolnym formacie, liczącą 20 stron - za 1 zł,

- Fotoalbum - 50% taniej.

 

Szablon, który spełni Twoje potrzeby

Stwórz własny szablon lub skorzystaj z propozycji opraw graficznych Printu i dostarczaj klientom najwyższej jakości produkt.

Edytor Printu pozwala w szybki i intuicyjny sposób ułożyć fotografie w spójną całość, która opowiada historię. Każdy szablon może zostać uzupełniony o indywidualne podpisy i elementy graficzne. Możesz z łatwością umieścić w nim własne logo i przygotować personalizowany pod konkretnego klienta projekt.

Sprawdź szablony

100% satysfakcji lub całkowity zwrot pieniędzy

Fotoprodukty Printu posiadają gwarancję jakości. Jeżeli nie spełnią one Waszych oczekiwań, w prosty sposób dokonasz ich darmowego zwrotu przez 100 dni.

Oferujesz swojemu klientowi dodatkowy produkt bez ryzyka! Na pierwszym spotkaniu zaprezentuj fotoksiążkę i fotoalbum - pozwól, by poczuł ich realną wartość. Zapewnij swojemu klientowi najwyższą jakość i pełną satysfakcję.

 

Chcesz stworzyć swój autorski szablon?

Aby fotoprodukt zyskał na indywidualności umożliwiamy wgranie do edytora gotowych rozkładówek, zaprojektowanych przez Ciebie w dowolnym programie graficznym.

Poprawnie przygotowana fotoksiążka lub fotoalbum powinny składać się z jednolitego pliku okładki oraz grafik obejmujących kolejne rozkładówki. 

Okładka powinna zostać zaprojektowana w całości (obejmować przód, tył oraz grzbiet fotoksiążki lub fotoalbumu). Rozkładówki (strony wewnętrzne) zawsze projektuj jako całe arkusze obejmujące dwie strony. Wyjątkiem jest pierwsza i ostatnia strona fotoproduktu.

Aby przygotować własne rozkładówki pobierz pliki pomocnicze.

Wzorniki rozmiarów rozkładówek dla fotoksiażki znajdziesz TUTAJ

Wzorniki rozmiarów rozkładówek dla fotoalbumu znajdziesz TUTAJ

Podczas projektowania należy przestrzegać następujących zasad:

- przestrzeń kolorystyczna dla projektu to sRGB,

- strony zapisuj w rozdzielczości 300 dpi (pixel/inch),

- stosuj spady, czyli marginesy o szerokości 5 mm od każdego z brzegów rozkładówki,

- ‘spłaszczone’ arkusze zapisuj w formacie .jpg.


Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!