Projektowanie fotoksiążki za Ciebie


Jak to działa? Przeczytaj dokładnie wszystkie szczegóły poniżej.

1. Napisz wiadomość na [email protected] w sprawie usługi projektowania. Zostaw swój adres email lub numer telefonu. Skontaktuje się z Tobą specjalista Printu, który ustali z Tobą wszystkie szczegóły, a następnie zaprojektuje dla Ciebie fotoksiążkę lub fotoalbum.

Specjalista poprosi Cię również o dokonanie płatności za usługę projektowania, zgodnie z powyższym cennikiem.

2. Poinformuj specjalistę Printu na jaką okazję potrzebujesz projekt. Następnie otrzymasz propozycję parametrów fotoksiążki lub fotoalbumu. Specjalista wybierze dla Ciebie format, oprawę oraz szablon.

Chcesz samodzielnie decydować o parametrach produktu? Nie ma problemu! Wszystkie Twoje wskazówki i prośby zostaną uwzględnione.

3. Od swojego opiekuna otrzymasz link do dysku Google. W prosty i przyjemny sposób prześlesz zdjęcia do projektu. W trakcie projektowania nie zajmujemy się edycją i retuszem zdjęć.

Prześlij również informację o szczególnie istotnych zdjęciach oraz tekstach, które muszą pojawić się w projekcie.

4. Projektujemy za Ciebie projekt fotoksiążki lub fotoalbumu. W zależności od wybranego pakietu, projekt otrzymujesz w ciągu 3-5 dni roboczych.

Chcesz dokonać zmian w projekcie? Możesz jednorazowo wysłać nam e-mail z propozycjami zmian. Poprawiona wersja projektu będzie dla Ciebie dostępna w ciągu 24h roboczych od daty otrzymania e-maila.

5. Otrzymasz od nas link do gotowego projektu. Możesz już złożyć zamówienie. Chcesz zamówić więcej niż 1 sztukę zaprojektowanego produktu? Nie ma problemu! Z łatwością możesz zamówić kilka sztuk stworzonego dla Ciebie projektu.

Masz pytanie? Napisz do nas na chacie

Najlepszy i najszybszy sposób komunikacji z nami


Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!