Projektowanie fotoksiążki za Ciebie


Jak skorzystać z usługi?

Wypełnij poniższy formularz lub napisz wiadomość na [email protected]. Zachęcamy do wybrania opcji wypełnienia formularza, ponieważ przyspiesza ona czas realizacji zgłoszenia.

W przypadku wyboru kontaktu mailowego napisz, jaką formę komunikacji preferujesz (droga mailowa czy telefoniczna) - jeśli ma być to kontakt telefoniczny, podaj, proszę, swój numer telefonu. Skontaktuje się z Tobą specjalista Printu, który ustali z Tobą wszystkie szczegóły.

Jak przebiega usługa projektowania?

1. Ustalamy z Tobą szczegóły związane z projektowaniem: produkt (fotoksiążka lub fotoalbum), format produktu (20x20, 25x20, 30x30), pakiet usługi (w oparciu o tabelkę powyżej) oraz okazję na którą ma zostać stworzony projekt. Jeśli życzysz sobie, abyśmy zdecydowali sami w sprawie parametrów produktu, nie ma problemu :)

Specjalista poprosi Cię również o dokonanie płatności za usługę projektowania, zgodnie z powyższym cennikiem.

2. Od swojego opiekuna otrzymasz link do dysku Google lub do WeTransfer, gdzie w prosty i przyjemny sposób prześlesz zdjęcia do projektu. Jeśli nie znasz tej formy udostępniania zdjęć, niczym się nie przejmuj - chętnie wszystko Ci wytłumaczymy.

Ten etap to również idealny moment na przesłanie informacji o szczególnie istotnych zdjęciach oraz tekstach, które chcesz aby pojawiły się w projekcie.

3. Projektujemy za Ciebie projekt fotoksiążki lub fotoalbumu. W zależności od wybranego pakietu, projekt otrzymujesz w ciągu 3-5 dni roboczych.

Pamiętaj proszę, że w trakcie projektowania nie zajmujemy się edycją i retuszem zdjęć.

4. Otrzymasz od nas link do gotowego projektu. Możesz już wtedy złożyć zamówienie. Chcesz zamówić więcej niż 1 sztukę zaprojektowanego produktu? Nie ma problemu! Z łatwością możesz zamówić kilka sztuk stworzonego dla Ciebie projektu.

Masz potrzebę dokonania zmian w projekcie? Możesz jednorazowo wysłać nam e-mail z propozycjami zmian. Poprawiona wersja projektu będzie dla Ciebie dostępna w ciągu 24h roboczych od daty otrzymania e-maila.

Masz pytanie? Napisz do nas na czacie

Najlepszy i najszybszy sposób komunikacji z nami


Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!