Fotokalendarz - Twoje wspomnienia żywe przez cały rok

Stwórz spersonalizowany kalendarz ze zdjęciami, który będzie Ci towarzyszył każdego dnia. Zachowaj Twoje najlepsze zdjęcia na 12 kartach fotokalendarza. Nie zapomnij o najważniejszych datach w ciągu roku. Zaznacz je wszystkie w minimalistycznym i przejrzystym kalendarium.

Prezent, który cieszy każdego dnia

Kalendarz ze zdjęciami to idealny pomysł na prezent. Podziel się najlepszymi chwilami z najbliższymi na kartach fotokalendarza. Podaruj wspomnienia i spraw, by Twoich bliskich codziennie zachwycały piękne fotografie.

Minimalistyczne kalendarium

Spersonalizuj fotokalendarz i zaznacz najważniejsze dla Ciebie daty - urodziny bliskich, rocznice i inne wydarzenia, o których nie chcesz zapomnieć. Estetyczny i czytelny wygląd sprawi, że kalendarz ze zdjęciami będzie się ładnie prezentował i zachwyci każdego.

Kalendarz ze zdjęciami w 5 minut

Stwórz fotokalendarz w prosty i szybki sposób. Wykorzystaj gotowe układy i opcję automatycznego ułożenia zdjęć. Ciesz się projektowaniem w edytorze bez zbędnych i skomplikowanych funkcji.

Twoje zdjęcia na 13 wytrzymałych kartach

Fotokalendarz składa się z 12 trwałych kart i okładki. Całość połączona jest ze sobą wytrzymałą spiralą. Zdjęcia wydrukowane są na papierze najwyższej jakości co gwarantuje, że Twoje wspomnienia będą prezentować się znakomicie.

12 miesięcy wspomnień w 2 wersjach

Kalendarz z własnymi zdjęciami dostępny jest w dwóch uniwersalnych formatach - 20x40cm i 30x60 cm. Wybierz rozmiar dopasowany do Twoich potrzeb. Każdy z formatów fotokalendarza pozwoli Ci cieszyć się wspomnieniami przez cały rok.


Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!