Zobacz szablon
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Fotoksiążka

Podziękowania dla rodziców

rozmiar
W trakcie projektowania nie można zmienić rodzaju produktu i formatu.
oprawa
wybierz format
papier
Dotyczy wykończenia okładki
wybierz oprawę

Ocena 4.5
(809 oceny)

DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
Zobacz video
DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
OCENA
4.5 / 5.0
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >

Fotoksiążka - podziękowania dla rodziców

Zwyczaje weselne to dla jednych tradycja, której należy być wiernym, dla innych staromodne obrządki, które przyprawiają o dreszcze.

Jednym z ważniejszych ślubnych zwyczajów jest podziękowanie rodzicom, które odbywa się po pierwszym tańcu lub oczepinach. Para Młoda wyraża wdzięczność za miłość, trud wychowania, troskę i pomoc w organizacji wesela. Małżonkowie wręczają im również prezent, na przykład w formie fotoksiążki dla rodziców.

Podziękowania dla rodziców w formie fotoksiążki w ostatnich latach stały się bardzo popularną pozycją pośród ślubnych podarunków dla najbliższych.

W czym tkwi magia fotoksiążki na podziękowania dla rodziców? Przeczytaj poniższy artykuł i przekonaj się sam!

Ślubna fotoksiążka dla rodziców cieszy się coraz większą popularnością

Podziękowania dla rodziców na weselu bywają różne. Jedni decydują się na wspólny taniec w takt piosenki, projekcje zdjęć lub filmu, inni natomiast wręczają kwiaty i kosze podarunkowe. Niektóre Młode Pary decydują się na organizację przed ślubem uroczystej kolacji lub wspólnego wyjazdu, który będzie dobrą okazją na zapoznanie się stron.

Propozycji prezentowych jest wiele – grawerowane długopisy, statuetki z indywidualną dedykacją, biżuteria, karafki, słodycze. Z całą pewnością warto zadbać o to, żeby podziękowanie było osobiste i dostosowane do osobowości Pary Młodej i rodziców, tak aby nikogo nie wprowadzać w zakłopotanie.

Dlatego w ostatnim czasie na popularności zyskuje fotoksiążka dla rodziców, która jest całkowicie spersonalizowanym i własnoręcznie wykonanym podarunkiem.

Dlaczego albumy dla rodziców cieszą się coraz większą popularnością? Fotoksiążka na podziękowania dla rodziców to przede wszystkim przepełniony cennymi wspomnieniami prezent, stworzony od serca i z myślą o kochanych rodzicach.

W całym weselnym zamieszaniu nie możesz zapomnieć o rodzicach i o tym, by tego dnia oni również poczuli się wyjątkowo. Niech wręczony albumu dla rodziców przywołuje przykryte kurzem rodzinne wspomnienia oraz wywołuje wielkie wzruszenie i rozpierającą pierś dumę.

Podziękowania dla rodziców Ślubna fotoksiążka dla rodziców to wyjątkowa pamiątka, którą tworzysz w edytorze online dostępnym na stronie Printu

Dlaczego album dla rodziców to dobry sposób na podziękowanie?

Podziękowania dla rodziców to jeden z nieodzownych zwyczajów weselnych. Tradycja podziękowań jest głęboko zakorzeniona w naszej kulturze, dlatego wiele Młodych Par nie wyobraża sobie, aby podczas przyjęcia weselnego mogło zabraknąć tego elementu.

Coraz częściej nowożeńcy decydują się na nowoczesne prezenty, indywidualne projekty i ciekawe pomysły, które nie tylko chwytają za serce, ale także powodują uśmiech na twarzach zgromadzonych gości oraz głównych zainteresowanych. A album dla rodziców to prezent, który wywołuje właśnie takie emocje!

To, co niezaprzeczalnie łączy dorosłe już dzieci z ich rodzicami, to miłość i… wspomnienia. Przypomnij sobie jak często przy okazji rodzinnych spotkań sięgacie do ukrytych po szufladach Twoich zdjęć z dzieciństwa i wspominacie najciekawsze chwile. Podziękowania weselne to idealna okazja, by wykonać księgę wspomnień dla rodziców, w której zachowasz wszystkie najbardziej sentymentalne ujęcia. Dlatego fotoksiążka na podziękowania dla rodziców to wyjątkowo adekwatny prezent.

Podziękowania dla rodziców Dzień ślubu to idealna okazja na przekazanie rodzicom słów wdzięczności i wręczenie sentymentalnej pamiątki

Czym wypełnić fotoksiążkę dla rodziców? Czyli edycja gotowego wzoru podziękowań

Gromadzenie fotograficznych wspomnień na papierze jest z roku na rok trudniejsze, gdyż tradycyjne zdjęcia zastępowane są ich wersją cyfrową.

Z drugiej strony współczesne fotografie zapewniają wysoką jakość i ostrość zatrzymanych chwil. Zarówno słabość rodziców do wspomnień, jak również nowoczesne rozwiązania z branży fotograficznej warto wykorzystać do tego, aby przygotować wyjątkowy album ślubny dla rodziców.

Fotoksiążka na podziękowania dla rodziców to nie tylko kilka Waszych aktualnych kadrów, ale również zdjęcia z dzieciństwa. W ten sposób rodzice będą mogli zobaczyć, jak wyglądało dzieciństwo partnera swojego dziecka – świetne, prawda? Niby takie proste, a jakże ujmujące i chwytające za serce.

Innym pomysłem na zdjęcia do fotoksiążki na podziękowania dla rodziców jest wyjście w plener i pokazanie za pomocą wydrukowanych haseł wszystkich wartości, których młodzi nauczyli się od jednych z najważniejszych osób na świecie.

Jeśli natomiast rozważasz wręczenie fotoksiążki dla rodziców w innym dniu niż ceremonia, wówczas warto uzupełnić ją o ślubne fotografie.

Jak widzisz, pomysłów na album dla rodziców nie brakuje. Istotne jest też to, że narzeczeni nie muszą martwić się brakiem inspiracji na projekt albumu na zdjęcia dla rodziców - szablony dają mnóstwo możliwości edycji, zabawy formą oraz dodania wartościowej treści.

Podziękowania dla rodzicówSzablon „Podziękowania dla rodziców” umożliwi dodanie wspólnych zdjęć z sesji narzeczeńskiej do ozdobnych ramek

Fotoksiążka dla rodziców - przykłady

Fotoksiążka na podziękowanie dla rodziców to najlepszy prezent, jaki Wasi rodzice mogą sobie wymarzyć. Produkt ten skrywa rodzinne wspomnienia, najważniejsze momenty, wyjątkowe daty i pełne wdzięczności słowa, zamknięte w stylowej oprawie. W wyrażeniu tych wspaniałych emocji z całą pewnością pomoże Ci gotowy szablon fotoksiążki “Podziękowania dla rodziców”, który utrzymany jest w eleganckiej stylistyce. Wewnątrz szablonu dominują kolory złota, beżu, granatu, a zdjęcia wyeksponowane są w ozdobnych ramkach lub na stronach z ornamentami. Wysoka jakość wydruku oraz oryginalna oprawa nadają całości estetycznego charakteru.

Przykłady fotoksiążek dla rodziców znajdziesz w kategorii szablonów na podziękowania dla rodziców na stronie Printu. W każdym szablonie fotoksiążek na podziękowanie dla rodziców znajduje się miejsce na specjalną dedykację wyrażającą wdzięczność za miłość i trud wychowania. Co więcej, wszystkie komórki tekstowe możesz dowolnie edytować - wpisując w fotoksiążce własne teksty lub wykorzystując propozycje zebrane w naszej inspiracji o tekstach na podziękowania dla rodziców.

Zapoznaj się z przykładami fotoksiążek dla rodziców i wybierz propozycję, która najlepiej wyraża Twoje uczucia.

Podziękowania dla rodzicówZobacz szablon “Podziękowania dla rodziców” i dowiedz się, jaką formę mogą przyjąć Twoje podziękowania

Najlepszy moment na podziękowanie i podarowanie albumu dla rodziców na ślubie

Nietypowe podziękowanie dla rodziców będzie wspomnieniem na wiele lat, dlatego warto wybrać odpowiedni moment w trakcie wesela na tak szczególny zwyczaj.

Wiele Młodych Par decyduje się podziękować rodzicom zaraz po pierwszym tańcu lub po oczepinach. Nowożeńcy jednak znacznie częściej wybierają opcję pierwszą, szczególnie ze względu na obecność dziadków, którzy również bez wątpienia chcieliby uczestniczyć w tym jakże wzruszającym punkcie wesela.

Idealnym dopełnieniem podziękowań będzie wręczenie przygotowanych od serca podarunków oraz wspólny taniec z rodzicami. Propozycje piosenek, które świetnie sprawdzą się jako oprawa muzyczna tego momentu zostały zaprezentowane w osobym artykule o piosence dla rodziców na podziękowania.

Ostatecznie należy pamiętać, że każdy moment na tak wyjątkowy gest jest dobry - rodzice przy podziękowaniach docenią fakt, że w tak ważnym dniu też byli istotni i docenieni.

Podziękowania dla rodzicówPokaż rodzicom jak ważnymi osobami są w Twoim życiu - wręcz prezent, który wyraża prawdziwe emocje!

Rodzaje podziękowań i czas wręczenia fotoksiążki dla rodziców

Zastanawiasz się jak zaplanować podziękowania, i w którym momencie podarować fotoksiążkę dla rodziców na ślubie? Mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi. Żywiołowe Młode Pary mogą zdecydować się na taniec z rodzicami, projekcję wideo i zdjęć albo wspólny występ. Nieśmiali, którzy nie lubią robić dużego zamieszania, mogą wybrać bardziej stonowaną formę – wznieść toast za rodziców i wręczyć prezent. Dokładne wskazówki na temat zaplanowania momentu podziękowań znajdziesz w naszej inspiracji o podziękowaniach dla rodziców.

Album na podziękowania dla rodziców, który wyraża wdzięczność nie musi być trudny w realizacji. Wystarczy chwila wolnego czasu oraz kilka zdjęć wywołujących magiczne wspomnienia.

Albumy ślubne dla rodziców to idealny prezent, bo o ile wideo i pokazy zdjęć odbywają się przy wszystkich gościach, wręczenie fotoksiążki dla rodziców stanowi intymny moment, a podarunek jest przeznaczony tylko dla nich. Co więcej, albumy dla rodziców są wykonywane od początku do końca własnoręcznie przez Młodą Parę.

W szablonie fotoksiążki “Podziękowania dla rodziców” znajduje się gotowy układ, który podpowie Ci jaką formę może przyjąć Twoja księga wspomnień dla rodziców. Ponadto każdy szablon można edytować tak, by dostosować go do własnych potrzeb. W fotoksiążce dla rodziców znajdziesz propozycję dedykacji i pozostałych tekstów, gotowe układy zdjęciowe i eleganckie grafiki.

Podziękowania dla rodzicówPodziękowania dla rodziców w formie fotoksiążki to księga najpiękniejszych wspomnień, uzupełnionych czułymi słowami wdzięczności

Fotoksiążka na podziękowanie dla rodziców alternatywą tradycyjnego albumu i ramki na zdjęcia

Podziękowania dla rodziców na weselu to zdecydowanie jeden z najczęściej kultywowanych zwyczajów weselnych, jednak czy sam prezent powinien być równie tradycyjny, co obyczaj? Planując podziękowania postaw na oryginalny pomysł i zaskocz rodziców eleganckim oraz pełnym wzruszenia prezentem.

Młode Pary coraz częściej decydują się wprowadzać innowację we wszelkie zwyczaje weselne. Jedną z zauważalnych zmian jest podejście do samych podziękowań. Młodzi stawiają na oryginalność zastępując na przykład tradycyjne albumy na podziękowania dla rodziców nieco niestandardową formą prezentu - fotoksiążką. Jest to zdecydowanie bardziej nowoczesna alternatywa dla tego typu podarunków. Przyszli nowożeńcy mogą mieć pewność, że w pełni spersonalizowana fotoksiążka godnie zastąpi pomysł podarowania albumu na podziękowanie dla rodziców.

Ramka na zdjęcia na podziękowania dla rodziców może być kłopotliwym prezentem - wymusi na rodzicach powieszenie jej w centralnym miejscu domu, przez co prezent utraci swój intymny charakter. Fotoksiążka natomiast jest dyskretnym podarunkiem, którym rodzice mogą się dzielić się z innymi tylko wtedy, gdy będą mieli na to ochotę.

Zdjęcia mają niezwykłą moc, dlatego decydując się na fotoksiążkę jako awangardową wersję albumu czy ramki na zdjęcia, zapewnisz kochanym rodzicom powrót do wspomnień i czasów z Waszego dzieciństwa.

Podziękowania dla rodzicówSzablon „Podziękowania dla rodziców” pomieści mnóstwo zdjęć z dzieciństwa i wspólnych wspomnień zakochanej Pary Młodej w oryginalnym obramowaniu

Fotoksiążka na podziękowania dla rodziców - podsumowanie

- Dzięki albumowi na podziękowania rodzice będą mogli powracać do wspomnień w dowolnym miejscu i w wolnej chwili.

- Nie liczy się wartość materialna, tylko sentymentalna, a podarunki wykonane własnoręcznie i z sercem są zawsze najpiękniejszą pamiątką.

- Masz całkowity wpływ na ostateczną formę fotoksiążki dla rodziców. Projekt możesz wzbogadzić o słowa wdzięczności, ulubione cytaty czy humorystyczne rymowanki.

- Aby wykonać fotoksiążkę dla rodziców wystarczy wybrać szablon, umieścić w nim fotografie i skany zdjęć z dzieciństwa oraz edytować teksty. Projektowanie podziękowań dla rodziców nie zajmie Ci więcej niż 30 minut.

- Gwarantujemy, że tak przygotowane upominki dla rodziców pozostaną wieloletnią pamiątką.

Cena wybranej fotoksiążki: - zł za pierwsze 20 stron
Dodatkowa strona: - - pełny cennik fotoksiążki

Zamów fotoksiążkę dzisiaj, a wyślemy ją najpóźniej
- realizacja standardowa - 23 lipca 2024
- realizacja ekspresowa - 17 lipca 2024

Podaruj fotoksiążkę w opakowaniu prezentowym

Pragniesz zachwycić bliską osobę prezentem w formie fotoksiążki? Dobierz w koszyku jedno ze specjalnych opakowań przygotowanych na miarę Twoich potrzeb. Spraw, by stworzony podarunek w pełni oddał emocje, które chcesz przekazać.

 • OPAKOWANIE ELEGANCKIE

 • OPAKOWANIE OKOLICZNOŚCIOWE

 • OPAKOWANIE MINIMALISTYCZNE

 • OPAKOWANIE ELEGANCKIE

 • OPAKOWANIE UNIWERSALNE

 • OPAKOWANIE MINIMALISTYCZNE

Pssst… Niektóre opakowania prezentowe są przygotowane tylko pod konkretny format fotoksiążki.

Gwarancja spokoju
100 dni na darmowy zwrot

Najlepiej oceniana
fotoksiążka
w Polsce

Tysiące poleceń
na instagramie

Prezent, który zachwyca

Nic nie wywoła tak pięknych emocji, jak fotoksiążka wypełniona radosnymi chwilami

 • siemapandy
 • whitee_cherry
 • judyta.pawlak_

Fotoksiążka PRINTU

Podaruj bliskim uśmiech i wzruszenie zamknięte w fotoksiążce. Zatrzymaj najlepsze chwile na lata. Wasze wspomnienia zasługują na najwyższa jakość.

Piękne, gotowe szablony Perfekcyjnie odwzorowane kolory Trwałość na lata Przyjemny w dotyku papier Układy przyjazne zdjęciom z telefonu

Podgląd szablonu
Dowolnie
edytuj
szablon
Ocena
4.5 / 5.0
 • 1
  Wybierz
  szablon
 • 2
  Dodaj i
  ułóż zdjęcia
 • 3
  Edytuj
  teksty i grafiki
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >

Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!