Fotoksiążka szkolna

Zamów pamiątki wraz z całą klasą! Otrzymaj gwarancję najwyższej jakości i ciesz się zachowanymi wspomnieniami przez długie lata.

Warunki promocji

Skorzystaj z oferty szkolnej i zamów fotoksiążki Printu w pakiecie. Otrzymaj zniżkę oraz darmową dostawę, dodając odpowiednią liczbę sztuk w koszyku i wpisując kod: SZKOLA22. Korzystając z usługi projektowania fotoksiążki szkolnej, zapłacisz za stworzenie projektu stałą cenę 49,99 zł, niezależnie od ilości stron oraz zdjęć.

Gwarancja wysyłki na zakończenie roku szkolnego 
Złóż i opłać zamówienie do 19.06, do godziny 23:59, a wyślemy je najpóżniej 22.06.

Promocja dotyczy fotoksiążek Printu w podanych wyżej konfiguracjach. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. Oferta jest niedostępna dla zamówień złożonych z opcją realizacji ekspresowej.

Potrzebujesz innej konfiguracji? Napisz do nas wiadomość na adres [email protected] Otrzymasz indywidualną wycenę swojego zamówienia.

Jak użyć kodu zniżkowego?

Podczas zamawiania należy w miejscu "kod promocyjny" wpisać kod: SZKOLA22, kliknąć "wczytaj" i przejść dalej do płatności.

Podany kod dotyczy zamówień wielu sztuk tego samego projektu fotoksiążki, liczącego do 70 stron. Jeśli chcesz zamówić pakiet różnych projektów lub posiadasz projekt liczący więcej niż 70 stron - skontaktuj się z nami przez czat lub na adres [email protected] Wygenerujemy dla Ciebie specjalny kod zniżkowy.


Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!