FOTOKSIĄŻKA SZKOLNA DLA CAŁEJ KLASY - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ 

Stwórz pamiątkę wypełnioną szkolnymi wspomnieniami. Poznaj ofertę skierowaną do uczniów, rodziców i nauczycieli, którzy w temacie jakości nie idą na kompromis!

SZABLONY FOTOKSIĄŻEK NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Zbierz wszystkie szkolne historie i stwórz pamiątkę na zakończenie roku. Poznaj szablony, które czynią Printu tak wyjątkowym ❤

ZDJĘCIA SZKOLNE

Sprawdź

PAMIĄTKA MATURZYSTÓW

Sprawdź

PAMIĄTKA ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Sprawdź

PAMIĄTKA PRZEDSZKOLAKÓW

Sprawdź

WYRAŹ WDZIĘCZNOŚĆ WYCHOWAWCY W NAJPIĘKNIEJSZY SPOSÓB

Podziękuj wychowawcy, który niezależnie od okoliczności wkłada całe swoje serce w nauczanie, wychowanie i przygotowania do egzaminów.

DLA NAJLEPSZEGO WYCHOWAWCY

Sprawdź

PODZIĘKOWANIA PRZEDSZKOLAKÓW

Sprawdź

PODZIĘKOWANIA MATURZYSTÓW

Sprawdź

PREZENT DLA NAUCZYCIELA

Sprawdź

WYŚLIJ FOTOKSIĄŻKĘ BEZPOŚREDNIO DO NAUCZYCIELA LUB WYCHOWAWCY

Wystarczy, że wpiszesz odpowiedni adres dostawy. My zapakujemy Twoje zamówienie w estetyczne pudełko wraz z liścikiem pełnym miłych słów i wyślemy paczkę do wskazanej przez Ciebie osoby.

WARUNKI PROMOCJI 

Skorzystaj z oferty i zamów fotoksiążki w pakiecie. Otrzymaj zniżkę, dodając odpowiednią liczbę sztuk w koszyku i wpisując kod: SZKOLA21. Złóż zamówienie na fotoksiążki szkolne i zyskaj darmową dostawę. 

Pragniesz zamówić fotoksiążki szkolne na konkretny termin? Napisz do nas i poznaj szczegóły dotyczące czasu realizacji Twojego zamówienia.

Promocja dotyczy fotoksiążek Printu w podanych wyżej konfiguracjach. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. Oferta jest niedostępna dla zamówień złożonych z opcją realizacji ekspresowej.

Potrzebujesz innej konfiguracji? Napisz wiadomość na [email protected] Otrzymaj indywidualną wycenę swojego zamówienia.

Jak użyć kodu zniżkowego?

Podczas zamawiania należy w miejscu "kod promocyjny" wpisać kod: SZKOLA21, kliknąć "wczytaj" i przejść dalej do płatności.

Podany kod dotyczy zamówień wielu sztuk tego samego projektu fotoksiążki, liczącego do 80 stron. Jeśli chcesz zamówić pakiet różnych projektów lub posiadasz projekt liczący więcej niż 80 stron - skontaktuj się z nami! Wygenerujemy dla Ciebie specjalny kod zniżkowy.

Masz jakikolwiek problem lub chcesz o coś zapytać?

Napisz do nas przez czat lub na adres [email protected] Razem na pewno rozwiążemy każdą zagwozdkę :)


Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!