Na czym polega gwarancja wysyłki?
Gwarantujemy, że zamówienia wybranych produktów złożone i opłacone według podanych wyżej dat zostaną wysłane na czas. Zachęcamy do wybrania szybkich i bezpiecznych płatności online, by zamówienie nie musiało czekać na realizację.
Gwarancja wysyłki dotyczy tylko zamówień z dostawą na terenie Polski.
Czas realizacji zamówień wysyłanych poza granice Polski jest dłuższy i zależy od wybranego kraju. Napisz do nas na czacie, a poinformujemy Cię, czy realizujemy wysyłki do Twojego kraju, a także przedstawimy Ci koszt oraz termin dostawy.
Czy mogę złożyć zamówienie z wysyłką poza granice Polski?
Tak, realizujemy wysyłkę do wybranych krajów za pomocą kuriera DPD, jednak zamówienia te nie zostaną objęte gwarancją wysyłki na Dzień Matki.
Napisz do nas na czacie, a poinformujemy Cię, czy realizujemy wysyłki do Twojego kraju, a także przedstawimy Ci koszt oraz termin dostawy.
Czym jest realizacja ekspresowa?
Realizacja ekspresowa jest obecnie niedostępna.
To dodatkowa opcja skracająca czas realizacji zamówienia, z której możesz skorzystać na etapie wyboru formy dostawy. Dotyczy ona wyłącznie fotoksiążek (w dowolnym formacie, do 5 sztuk) i obejmuje wysyłkę wyłącznie na terenie Polski.
Na czym polega gwarancja 100 dni na zwrot?
Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go do nas odesłać i otrzymać całkowity zwrot pieniędzy. Gwarancja nie obejmuje zamówień zawierających więcej niż 3 sztuki tego samego produktu (za wyjątkiem zamówień złożonych w ramach oferty szkolnej).


Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!