Kolejny rok dziecka, to kolejne piękne wspomnienia warte zapamiętania.
Spraw swojemu dziecku niezapomnianą pamiątkę z jego najpiękniejszych lat. Szablon fotoksiążki "Drugi rok synka" został stworzony z myślą dla wszystkich małych wielbicieli dinozaurów. Kolorowe tła - głównie w odcieniach zieleni i błękitu - podkreślą każde zdjęcie Twojego dziecka, a dinusiowe ilustracje dodadzą uroku i zachęcą do częstego wracania do wspomnień. Z tak przygotowaną fotoksiążką zachowasz najcenniejsze wspomnienia swojego dziecka na lata.
Szablon “Drugi rok synka” to idealna propozycja na prezent dla dziecka nie tylko od mamy, ale również od cioci, babci czy matki chrzestnej (np. jako prezent na urodziny). Tak wywołane zdjęcia w formie fotoksiążki przyniosą radość na lata każdemu dziecku.
Pragniesz zachwycić bliską osobę prezentem w formie fotoksiążki? Dobierz w koszyku jedno ze specjalnych opakowań przygotowanych na miarę Twoich potrzeb. Spraw, by stworzony podarunek w pełni oddał emocje, które chcesz przekazać.
Pssst… Niektóre opakowania prezentowe są przygotowane tylko pod konkretny format fotoksiążki.
Nic nie wywoła tak pięknych emocji, jak fotoksiążka wypełniona radosnymi chwilami
Podaruj bliskim uśmiech i wzruszenie zamknięte w fotoksiążce. Zatrzymaj najlepsze chwile na lata. Wasze wspomnienia zasługują na najwyższa jakość.
Sprawdź opinię i dowiedz się więcej o jakości naszych produktów. My możemy siebie zachwalać, ale to nasi Klienci mają rację...
Polecam Przepiękne kalendarze
Jestem zadowolona z plakatu, polecam. Fajne jest też to, że można oddać plakat wrazie gdyby nam się nie spodobał bądź byśmy się rozmyślili ją na szczęście nie musiałam tego robić.
Niesamowita jakość wykonania. Przepiękna fotoksiążka wywołująca mnóstwo emocji. Drugi raz skorzystałam z usług i na pewno nie ostatni. Perfekcja w każdym calu. Wielkie wow!
Wszystko wyszło pięknie bardzo dziękuję:)
Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!