Zobacz szablon
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Fotoksiążka

Księga Gości z ankietami (fotobudka)

rozmiar
W trakcie projektowania nie można zmienić rodzaju produktu i formatu.
oprawa
wybierz format
papier
Dotyczy wykończenia okładki
wybierz oprawę

Ocena 4.5
(124 oceny)

Szablon
premium
+29,99 zł
DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON

Księga Gości weselnych - uczucia zamknięte w nietypowej pamiątce

Najprzyjemniejszy czas mija nieubłaganie szybko - nim się obejrzysz, wyczekiwany dzień Waszego ślubu i wesela będzie już za Wami.

W ferworze przygotowań do ślubu niezwykle łatwo zapomnieć o kwestii odpowiedniego upamiętnienia tych chwil, by móc je ponownie przeżyć, nawet po wielu latach. Zdjęcia czy ślubny reportaż zatrzymają czas, miejsce oraz atmosferę panującą w tym dniu. Nie zachowają jednak emocji każdego z Gości weselnych. Prawdopodobnie nie z każdym z nich zdążysz zamienić więcej niż kilka słów. Jest więc ryzyko, że część refleksji i wrażeń pozostaną niewypowiedziane…

Dlatego stwórz dla Gości przestrzeń, w której będą mogli “na gorąco” przekazać dokładnie to, co czują. Idealnie sprawdzi się w tej roli Księga Gości z ankietami i miejscami na wklejenie zdjęć, które nie tylko umożliwiają zapis życzeń dla Młodej Pary czy zabawnego wierszyka. Zachęcają również Gości do ciekawych i pomysłowych wpisów poprzez odpowiedzi na nietypowe pytania, udekorowane zdjęciem.

Oryginalna Księga Gości z ankietami i miejscem na wpis

Księga Gości to miejsce, w którym zaproszeni będą mogli przelać kilka słów i własnych przemyśleń na papier w czasie, gdy Ty i Twój towarzysz życia będziecie celebrować swój wyjątkowy dzień.

Zamawiając “Księgę Gości z ankietami (fotobudka)” w pierwotnej formie, otrzymasz:
- personalizowaną okładkę z komórkami zdjęciowymi, w których możesz umieścić fotografie z sesji narzeczeńskiej, pierwsze wspólne zdjęcia lub po prostu ujęcia, które darzysz sentymentem;
- instrukcję na pierwszej stronie projektu, która w razie wątpliwości podpowie Gościom jak wypełnić weselne ankiety;
- 50 weselnych ankiet, zawierających krótkie pytania z miejscem na odpowiedzi oraz pole na rysunek Pary Młodej;
- miejsce z cytatem na ostatniej stronie projektu. Możesz zachować tam dowolny tekst - ulubioną sentencję, fragment piosenki, który jest dla Was ważny (przykładowo, korzystając z utworu wybranego na pierwszy taniec) lub motto, którym Ty i Twój partner się kierujecie;
- dwa czarne markery permanentne marki Stabilo OHPen o grubości linii 0,7mm. Sugerujemy używanie w produkcie oryginalnie dołączonych do zestawu markerów, aby zapewnić najlepszą jakość i komfort zapisu na stronach Księgi Gości.
- dwie metaliczne taśmy dekoracyjne w kolorze srebra i różowego złota, o szerokości 5mm i długości 10m każda. Pozwolą one Gościom w łatwy, szybki i estetyczny sposób przykleić zdjęcia z Instaxa lub fotobudki. Przy zamówieniu Księgi Gości obejmującej powyżej 60 stron do zestawu zostaną dołączone dodatkowe 2 taśmy dekoracyjne.

Nietypowa Księga Gości. Ankiety, wpisy, życzenia - miejsca na prawdziwe emocje

Ankiety Księgi Gości zostały zbudowane w taki sposób, aby skłonić do przemyśleń oraz dać możliwość ponieść się fantazji podczas tworzenia odpowiedzi.

W wypełnionych przez Twoich Gości ankietach z pewnością nie zabraknie humoru i głębokiej refleksji. Odpowiedzi mogą zaskoczyć, rozbawić i onieśmielić! W niejednym przypadku umożliwią "przełamanie lodu" i pozwolą przedstawić się Gościom ze strony, której dotąd nie pokazywali.

Księga Gości to subtelny towarzysz Gości, w czasie trwania weselnej uroczystości.

Księga Gości ze zdjęciem z Instaxa lub fotobudki

Choć tradycyjna Księga Gości polegała na zbieraniu podpisów i krótkich wiadomości od Gości, to współczesne trendy wśród organizatorów imprez przekształciły tę tradycję w coś znacznie bardziej kreatywnego i interaktywnego. Wprowadzenie nowatorskich rozwiązań, takich jak naklejanie do Księgi Gości zdjęć z fotobudki czy Instaxa, umożliwia Gościom przyozdobienie swoich życzeń w oryginalny sposób.

“Księga Gości z ankietami (fotobudka)” to gotowy produkt - do zamówienia dołączone są akcesoria, niezbędne do wklejenia zdjęć z Instaxa lub fotobudki oraz wypełnienia stron z ankietami. Takie połączenie zapewnia wyjątkową kolekcję fotografii i słów miłości, zamkniętą w pięknej oprawie.

Instrukcja do Księgi Gości na pierwszej stronie produktu

Ankiety Księgi Gości zostały zbudowane w taki sposób, aby skłonić do przemyśleń oraz dać możliwość ponieść się fantazji podczas tworzenia odpowiedzi.

Na pierwszej stronie produktu “Księga Gości z ankietami (fotobudka)” znajdziesz kilka gotowych zdań skierowanych do Twoich bliskich. Ujęte zostały w nich:
- krótkie podziękowania za przybycie na ceremonię;
- prośba o wpis do Księgi Gości;
- instrukcja wyjaśniająca czym i jak wypełnić ankiety;
- “Księga Gości z ankietami (fotobudka)” to gotowy produkt - do zamówienia dołączone są akcesoria, niezbędne do wklejenia zdjęć z Instaxa lub fotobudki oraz wypełnienia stron z ankietami. Takie połączenie zapewnia wyjątkową kolekcję fotografii i słów miłości, zamkniętą w pięknej oprawie.
- informacja, w jakim celu Para Młoda pragnie stworzyć wspólnie z Gośćmi tę pamiątkę.

Gotowa instrukcja w Księdze Gości pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości. Pamiętaj jednak, że wszystkie pola tekstowe są edytowalne, co oznacza, że możesz zapisać w nich dowolne treści.

Boho Księga Gości z elementami złota

"Księga Gości z ankietami (fotobudka)" została zaprojektowana w duchu stylu boho - naturalnych, lekkich elementów ozdobnych i delikatnych, teksturowanych teł. Całość została zachowana w kremowej kolorystyce, przełamanej brudnym różem i odcieniami bordo. Nie brakuje również metalicznych tonów w postaci złoconych dodatków.

To niezwykłe połączenie delikatności z elegancją jest na tyle uniwersalne, że idealnie wpasuje się w klimat panujący na Twoim weselu.

Personalizowana Księga Gości - wykonaj własny projekt, dostosowany do potrzeb

Produkt “Księga Gości z ankietami (fotobudka)” jest w pełni edytowany, dzięki czemu możesz go spersonalizować pod własne potrzeby. Dostosuj obszerność Księgi do liczby planowanych Gości na weselu, edytuj treść ankiet pod własne preferencje lub przekształć okładkę, instrukcję czy miejsce na cytat.

Jeśli wybierzesz Księgę Gości w formacie 30x30 cm lub 25x20 cm, Twój projekt może zawierać od 20 aż do 140 stron. Natomiast przy wyborze najmniejszego formatu (20x20 cm) maksymalna liczba stron wynosi 80. W szybki sposób zduplikujesz strony z ankietami do tylu, ilu Gości przewidujesz na Weselu (przykładowo: jeśli otrzymałeś potwierdzenie obecności 60 par/rodzin na Weselu to zamów projekt zawierający 62 strony).

Wykonaj własny projekt Księgi Gości i zyskaj pamiątkę dostosowaną do Twoich preferencji i wymagań. Pierwotny projekt Księga Gości może stanowić bazę do stworzenia nowego, wyjątkowego produktu z innymi pytaniami ankietowymi i pomysłowym designem.

Gdzie umieścić Księgę Gości na weselu?

Zastanawiasz się, w jakim miejscu powinna znajdować się Księga Gości?

Najlepiej sprawdzi się pozostawiona na stoliku przy wejściu na salę weselną, przy tablicy powitalnej lub w innym, łatwo dostępnym miejscu. Obok połóż dołączone do zestawu markery oraz tasiemki i oczekuj niezwykłych efektów końcowych!

Księga Gości stanowi oryginalną atrakcję dla Gości podczas imprezy, jak również piękną pamiątkę dla Młodej Pary. Wspomnienia są żywe, gdy o nich pamiętamy - niestety pamięć z upływem lat lubi płatać figle. Pamiątkowe wpisy w Księdze Gości pozwolą zachować unikatowe myśli i słowa ważnych osób na długie lata.

Cena wybranej fotoksiążki: - zł za pierwsze 20 stron
Dodatkowa strona: - - pełny cennik fotoksiążki

Zamów fotoksiążkę dzisiaj, a wyślemy ją najpóźniej
- realizacja standardowa - 23 lipca 2024
- realizacja ekspresowa - 17 lipca 2024

Podaruj fotoksiążkę w opakowaniu prezentowym

Pragniesz zachwycić bliską osobę prezentem w formie fotoksiążki? Dobierz w koszyku jedno ze specjalnych opakowań przygotowanych na miarę Twoich potrzeb. Spraw, by stworzony podarunek w pełni oddał emocje, które chcesz przekazać.

 • OPAKOWANIE ELEGANCKIE

 • OPAKOWANIE OKOLICZNOŚCIOWE

 • OPAKOWANIE MINIMALISTYCZNE

 • OPAKOWANIE ELEGANCKIE

 • OPAKOWANIE UNIWERSALNE

 • OPAKOWANIE MINIMALISTYCZNE

Pssst… Niektóre opakowania prezentowe są przygotowane tylko pod konkretny format fotoksiążki.

Gwarancja spokoju
100 dni na darmowy zwrot

Najlepiej oceniana
fotoksiążka
w Polsce

Tysiące poleceń
na instagramie

Prezent, który zachwyca

Nic nie wywoła tak pięknych emocji, jak fotoksiążka wypełniona radosnymi chwilami

 • siemapandy
 • whitee_cherry
 • judyta.pawlak_

Fotoksiążka PRINTU

Podaruj bliskim uśmiech i wzruszenie zamknięte w fotoksiążce. Zatrzymaj najlepsze chwile na lata. Wasze wspomnienia zasługują na najwyższa jakość.

Piękne, gotowe szablony Perfekcyjnie odwzorowane kolory Trwałość na lata Przyjemny w dotyku papier Układy przyjazne zdjęciom z telefonu

Podgląd szablonu
Szablon
Premium
Dowolnie
edytuj
szablon
Ocena
4.5 / 5.0
 • 1
  Wybierz
  szablon
 • 2
  Dodaj i
  ułóż zdjęcia
 • 3
  Edytuj
  teksty i grafiki
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >

Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!