Zobacz szablon
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Fotoksiążka

Pamiątka sakramentu Chrztu Świętego

rozmiar
W trakcie projektowania nie można zmienić rodzaju produktu i formatu.
oprawa
wybierz format
papier
Dotyczy wykończenia okładki
wybierz oprawę

Ocena 4.6
(111 oceny)

Szablon
premium
+29,99 zł
DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON

Polecane szablony dla Ciebie

W Printu masz największy wybór szablonów w Polsce. Każdy wykończony z dbałością o detale. Podział kategorie ułatwi Ci wybór Twojego idealnego szablonu.

Fotoksiążka Pamiątka sakramentu Chrztu Świętego

"Pamiątka sakramentu Chrztu Świętego" to wyjątkowy sposób na uwiecznienie i podzielenie się ważnymi chwilami z ceremonii Chrztu Twojego dziecka.

Szablon "Pamiątka sakramentu Chrztu Świętego" zawiera przemyślany układ elementów, w którym wystarczy wypełnić komórki zdjęciowe i wpisać podstawowe dane na okładce i pierwszej stronie projektu, aby zyskać gotowe, spersonalizowane dzieło.

Jeśli jednak pragniesz nadać pamiątce niepowtarzalnej formy to nic nie stoi na przeszkodzie, by całkowicie ją przekształcić! Masz możliwość dodawania, przesuwania oraz usunięcia każdego dodatku, zmiany tła czy zwiększenia lub zmniejszenia liczby stron. Wnętrze projektu pełne jest cytatów i fragmentów Ewangelii, Psalmów oraz Pisma Świętego, które dodają głębi i emocji fotoksiążce.

"Pamiątka sakramentu Chrztu Świętego" stanowi opowieść - począwszy od informacji o miejscu i dniu odbytego sakramentu, poprzez prezentację Rodziców Chrzestnych oraz symboli wydarzenia - świecy i szatki Twojego maluszka. W projekcie nie brak również miejsc na zdjęcia z samej ceremonii oraz spotkania w gronie bliskich. Zarówno ujęcia zbiorowe, jak i indywidualne portrety maluszka oraz gości pozostaną idealnie zaprezentowane.

Pamiętaj, że fotoksiążka z Chrztu to nie tylko zbiór zdjęć, ale również opowieść o ważnym i radosnym wydarzeniu w życiu Twojego dziecka. Co więcej, jest to doskonały prezent dla Rodziców Chrzestnych, Dziadków i innych bliskich osób. Dzięki niemu będą mogli cieszyć się wspomnieniami z tego wyjątkowego momentu przez wiele lat. Zamów kilka sztuk tego samego projektu i obdaruj nimi osoby, które towarzyszyły Twojemu maleństwu w jego pierwszym sakramencie.

Cena wybranej fotoksiążki: - zł za pierwsze 20 stron
Dodatkowa strona: - - pełny cennik fotoksiążki

Podaruj fotoksiążkę w opakowaniu prezentowym

Pragniesz zachwycić bliską osobę prezentem w formie fotoksiążki? Dobierz w koszyku jedno ze specjalnych opakowań przygotowanych na miarę Twoich potrzeb. Spraw, by stworzony podarunek w pełni oddał emocje, które chcesz przekazać.

 • OPAKOWANIE ELEGANCKIE

 • OPAKOWANIE OKOLICZNOŚCIOWE

 • OPAKOWANIE MINIMALISTYCZNE

 • OPAKOWANIE ELEGANCKIE

 • OPAKOWANIE UNIWERSALNE

 • OPAKOWANIE MINIMALISTYCZNE

Pssst… Niektóre opakowania prezentowe są przygotowane tylko pod konkretny format fotoksiążki.

Gwarancja spokoju
100 dni na darmowy zwrot

Najlepiej oceniana
fotoksiążka
w Polsce

Tysiące poleceń
na instagramie

Prezent, który zachwyca

Nic nie wywoła tak pięknych emocji, jak fotoksiążka wypełniona radosnymi chwilami

 • siemapandy
 • whitee_cherry
 • judyta.pawlak_

Fotoksiążka PRINTU

Podaruj bliskim uśmiech i wzruszenie zamknięte w fotoksiążce. Zatrzymaj najlepsze chwile na lata. Wasze wspomnienia zasługują na najwyższa jakość.

Piękne, gotowe szablony Perfekcyjnie odwzorowane kolory Trwałość na lata Przyjemny w dotyku papier Układy przyjazne zdjęciom z telefonu

Podgląd szablonu
Szablon
Premium
Dowolnie
edytuj
szablon
Ocena
4.6 / 5.0
 • 1
  Wybierz
  szablon
 • 2
  Dodaj i
  ułóż zdjęcia
 • 3
  Edytuj
  teksty i grafiki
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >

Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!