Ocena 4.5
(699 oceny)

DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
Zobacz szablon
ZOBACZ SZABLON ZOBACZ VIDEO
Podgląd wideo
DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
OCENA
4.5 / 5.0
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >
Fotoksiążka

Prezent na Dzień Babci i Dziadka

rozmiar
W trakcie projektowania nie można zmienić rodzaju produktu i formatu.
oprawa
wybierz format
papier
Wybór dotyczy również okładki produktu.
wybierz oprawę

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka

Chcesz podziękować swoim Dziadkom za wszystkie wspaniałe chwile i otrzymaną miłość? Najlepszym sposobem będzie podarowanie im upominku, który zawiera w sobie ogrom ciepłych emocji.

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka pozwoli im powracać do wspaniałych wspomnień w dowolnym momencie. Zdradzamy, jak stworzyć pamiątkowy album w kilka chwil!

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka Nie zastanawiaj się dłużej nad prezentem dla Babci i Dziadka - podaruj im wyjątkową fotoksiążkę!

Fotoksiążka – alternatywa dla zwykłego albumu na Dzień Babci i Dziadka

Tradycyjne albumy ze zdjęciami to popularna forma upominku wręczanego bliskim osobom z różnych okazji. Czy wiesz jednak, że zamiast konwencjonalnego albumu dla Dziadków możesz podarować im coś o wiele bardziej zaskakującego?

Oryginalnym prezentem okaże się nowoczesna, personalizowana fotoksiążka – Dzień Babci i Dziadka to jedne z tych okazji, na które sprawdzi się doskonale!

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka Personalizowana pamiątka to najlepszy pomysł na prezent dla Dziadków z okazji ich święta

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka - dlaczego warto wybrać taki prezent?

Fotoksiążka dla Babci i Dziadka od zwykłego albumu różni się estetyczną, nowoczesną formą i prostotą wykonania.

Ponadto taki innowacyjny album dla Dziadków możesz niemal w pełni spersonalizować - wybierz jeden spośród dostępnych szablonów, a następnie rozmieść zdjęcia i rozmaite elementy graficzne w dowolny sposób.

To pewne, że fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka wywoła na twarzach obdarowywanych osób szerokie uśmiechy i pozytywne zaskoczenie. Dzięki eleganckiej formie, album na zdjęcia dla Babci i Dziadka z pewnością zajmie dumne, dobrze widoczne miejsce na regale lub półce.

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka Fotoksiążka wywołuje wiele pozytywnych emocji u obdarowanych - spraw radość swoim bliskim

Fotoksiążka dla Dziadków, która wzruszy do łez!

Mawia się, że książki nie warto oceniać po okładce… podobnie jest z fotoksiążką dla Babci i Dziadka.

Najistotniejsze jest oczywiście to, co znajdzie się w jej wnętrzu – fotografie uwieczniające najpiękniejsze chwile. Album dla Babci i Dziadka może wzruszać, rozbawiać, wywoływać refleksje; wszystko zależy od tego, jakie zdjęcia i sentencje w nim umieścisz.

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka Szablony pomogą Ci w kilka chwil wykonać wzruszającą pamiątkę dla ukochanych Dziadków - sprawdź sam

Album dla Babci i Dziadka krok po kroku

Jak stworzyć oryginalny album na zdjęcia dla Dziadków? Z naszym edytorem zajmie Ci to dosłownie kilka chwil.

Wybierz format, typ oprawy i papier. Następnie kliknij opcję ZRÓB FOTOKSIĄŻKĘ i spersonalizuj album dla Babci i Dziadka – wgraj dowolnie wybrane zdjęcia i dodaj własne podpisy.

Później nie pozostaje już nic innego, jak zamówić fotoksiążkę dla Dziadków. W ciągu kilku dni ten wyjątkowy upominek dostarczymy wprost pod Twoje drzwi!

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka Zachowaj wszystkie wspólne fotografie z Dziadkami w fotoksiążce Printu - wypróbuj edytor już teraz!

Album dla Dziadków - najlepsze pomysły na projekt

Album na zdjęcia dla Babci i Dziadka warto wypełnić fotografiami, które przypomną Twoim Dziadkom najpiękniejsze momenty ich życia. Taką fotograficzną pamiątkę możesz skomponować na kilka różnych sposobów:
- W fotoksiążce na Dzień Babci i Dziadka mogą znaleźć się zdjęcia z różnych okresów ich życia. Spróbuj dyskretnie zdobyć fotografie z ich młodości, wspólnie spędzonych wakacji i specjalnych okazji.
- Jeśli masz ze swoimi Dziadkami bliski kontakt, z pewnością nie będziesz miał trudności z doborem zdjęć, na których jesteście razem. Fotoksiążkę dla Dziadków możesz wypełnić Waszymi wspólnymi chwilami.
- Innym, ciekawym rozwiązaniem jest zaprojektowanie dwóch osobnych albumów na zdjęcia dla Dziadków. Wypełnij je zdjęciami poświęconymi konkretnym osobom.

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka Przelej miłość na papier - wyraź ją przy pomocy fotoksiążki, którą wręczysz Babci i Dziadkowi z okazji ich święta

Fotoksiążka – Dzień Babci i Dziadka uczczony wyjątkowo!

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka to prezent, który sprawi radość i przypomni bliskim Ci osobom, jak dużą rolę odgrywają w Twoim życiu.

Już dziś zaplanuj własny album na zdjęcia na Dzień Babci i Dziadka bez wychodzenia z domu – my zajmiemy się resztą!

Cena wybranej fotoksiążki: - zł za pierwsze 20 stron
Dodatkowa strona: - - pełny cennik fotoksiążki

Zamów fotoksiążkę dzisiaj, a wyślemy ją najpóźniej
- realizacja standardowa - 7 grudnia 2023

Podaruj fotoksiążkę w opakowaniu prezentowym

Pragniesz zachwycić bliską osobę prezentem w formie fotoksiążki? Dobierz w koszyku jedno ze specjalnych opakowań przygotowanych na miarę Twoich potrzeb. Spraw, by stworzony podarunek w pełni oddał emocje, które chcesz przekazać.

  • OPAKOWANIE ELEGANCKIE

  • OPAKOWANIE OKOLICZNOŚCIOWE

  • OPAKOWANIE OKAZJONALNE

  • OPAKOWANIE MINIMALISTYCZNE

  • OPAKOWANIE UNIWERSALNE

  • OPAKOWANIE OKOLICZNOŚCIOWE

Pssst… Niektóre opakowania prezentowe są przygotowane tylko pod konkretny format fotoksiążki.

100 dni
na zwrot!

100 dni na zwrot!

Fotoksiążka Printu posiada gwarancję najwyższej jakości. Jeżeli fotoksiążka nie spełnia Twoich oczekiwań?
Masz 100 dni na zwrot, bez podania przyczyny.
Sprawdź szczególy >

3 rozmiary fotoksiążki
od 20 do
140 stron
Papier matowy błyszczący
200
SZABLONÓW

Fotoksiążka PRINTU

Podaruj bliskim uśmiech i wzruszenie zamknięte w fotoksiążce. Zatrzymaj najlepsze chwile na lata. Wasze wspomnienia zasługują na najwyższa jakość.

Trwała oprawa Szyty grzbiet Estetyczne wykończenie okładki Przyjemny w dotyku papier Perfekcyjne odwzorowanie kolorów

Podgląd szablonu
DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
OCENA
4.5 / 5.0
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >

Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!